Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Colorland.com slevový kupón - říjen 2021
Colorland.com

Colorland.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.82/5, 22 hlasování)
Pokračovat na www.colorland.com/cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021

Více o Colorland.com

Nakupování na Colorland.com...

Colorland.com je svět fotografie. Pokud hledáte opravdu originální estetické výrobky vysoké kvality, pak je návštěva webu Colorland.com tou správnou volbou. Dlouholeté zkušenosti na fotografickém trhu garantují profesionální zákaznický servis spolu s plnou spokojeností se zakoupenými produkty. V několika málo krocích si můžete vytvořit pěknou památku pro sebe nebo dárek pro své blízké.Na trhu je Colorland už pěkných pár let. Ještě před několika lety byli zaměření pouze na prodej v Polsku a Německu.

Pro vytváření fotoproduktů je vám dostupný intuitivní editor, který je dostupný online. Můžete se snadno přesvědčit, že jeho ovládání je hračka. Jednoduchost je klíčem. Přitom samotný editor nepostrádá nic z množství dostupných funkcí, které potřebujete k projektování. Různá pozadí, rámečky, kliparty, masky a další funkce jsou snadno dostupné pro zpracování fotografií. Tento bezplatný program nevyžaduje žádnou instalaci. Z jakéhokoliv místa a jakéhokoliv počítače na světě můžete svá díla navrhovat on-line.

Colorland je specialistou v digitálním tisku a také v tradiční expozici. Tisk probíhá na moderních přístrojích Xerox 1000 a iGen 150. Je nejlepší zárukou kvality a díky použitý stálých materiálů budete mít z výrobků od Colorland radost ještě mnoho let. Bez ohledu na to, jaký produkt si vyberete, vždy dostanete kvalitu za rozumné peníze.

A co na colorland.com dostanete? K dispozici jsou fotoknihy, fotomagnetky, klasické fotografie, fotoobrazy, fotoalba, fotokalendáře, fotohrnečky a další personalizované dárky. Všechno si vytvoříte sami bez problémů.

Zajímavou možností je získání tisku 50 fotografií zdarma. Stačí se přihlásit k internetovému magazínu tohoto obchodu a za první objednávku 50 fotek budete platit pouze poštovné.
U produktů máte opravdu neomezené možnosti, jak modifikovat jednotlivé fotografie nebo celé produkty. Například u fotografií si můžete libovolně volit rámečky a velikosti fotek podle potřeby.

Colorland.com nabídne také inspiraci. V češtině se můžete dočíst spoustu tipů na foto dárky nebo fotopředměty, které jsou ideální pro určité situace. Děti tu najdou krásné dárky pro maminky ke dni matek. Nastávající manželé vyberou spoustu krásných věcí pro potěšení svých svatebních hostů. Vyrobíte si krásné velikonoční nebo vánoční dekorace s fotografiemi a zapojit můžete i děti.
Kompletní ceny za produkty si můžete prohlédnout v přehledném ceníku. Vždy tak můžete zjistit, kolik bude výsledná cena produktů, ještě než začnete samotnou věc vytvářet.

O doručení se stará výhradně spolehlivý dopravce GLS. Doprava začíná již na 129 Kč, což je také cena, kterou zaplatíte za svou první objednávku fotografií z Colorland, jestli využijete nabídku za přihlášení k newsletteru. Platit můžete kartou.

Věříme, že budete z nabídky Colorland.com nadšení, a že se vám podaří vytvořit nádherné vzpomínky na papíře s pomocí jednoduché aplikace.

Navštivte www.colorland.com/cz

Jak uplatnit slevový kód na Colorland.com?

VideonávodPopis

Slevový kód, který můžete získat prostřednictvím našeho slevového portálu se v tomto případě výjimečně zadává už na titulní straně. Po jeho aplikaci se dostanete k produktům již za sníženou cenu.

Navštivte www.colorland.com/cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Colorland.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.