Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Creditstarplus.cz slevový kupón

Creditstarplus.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.88/5, 25 hlasování)
Pokračovat na www.creditstarplus.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2023Více o Creditstarplus.cz

Nakupování na Creditstarplus.cz...

Creditstarplus.cz je web, kde dostanete peníze k dobru pro všechny možné životní události. Peníze tu půjčují od 10 do 60 tisíc korun s výpůjční lhůtou od 6 do 24 měsíců. K tomu získáte účet zdarma. Vyřízení žádosti je opravdu rychlé a nečekají na vás žádné skryté poplatky.Výhodná půjčka od Creditstarplus.cz je vždy doplněna transparentními podmínkami. Creditstar, tedy firma, která tento web provozuje, nabízí finanční služby, které jsou dostupné soukromým osobám prostřednictvím erudovaného a přátelského zákaznického servisu. Creditstar působí jako mezinárodní skupina od roku 2006 na trhu s finančními produkty, které jsou vždy výhodné a jednoduše srozumitelné. Tím splňují očekávání klientů.

U Creditstar se snaží, aby služby finanční společnosti byly jednoduché a usnadňovaly lidem jejich každodenní život. Klienti, se mohou u této společnosti spolehnout na to, že když budou potřebovat jednoduchou a transparentní krátkodobou finanční pomoc, tak ji dostanou, a to velmi rychle. Vztahy s klienty jsou vždy vedeny v pozitivní atmosféře, v přátelském a zdvořilém duchu.

Nezajištěné krátkodobé půjčky jsou nabízeny pouze kvalifikovaným klientům prostřednictvím velmi rychlého procesu podání žádosti. Půjčky jsou k dispozici na dlouhé období od 6 do 24 měsíců. Poprvé si jako vypůjčitel můžete zažádat o 60 000 Kč.

Služba je předávána s velkou celistvostí. Snaží se tu maximálně splňovat očekávání všech zúčastněných stran. Zavázali se proto k odpovědnému úvěrování a dodržují také přísná, detailní i praktická kritéria při zpracování půjček, a to včetně využívání kreditního skóre.

Zde je reprezentativní příklad půjčky:

10 000 Kč na dobu splatností 360 dní, roční úroková sazba: 149.65 %, RPSN: 310.16 %, výše splátky: 1 636,88 Kč, celkem k úhradě: 19 642,36 Kč. Platí pouze při řádném splácení. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Věříme, že vám půjčky od Creditstarplu.cz budou vyhovovat a doufáme, že vaší těžkou finanční situaci se tímto jednoduchým krokem podaří vyřešit.

Navštivte www.creditstarplus.cz

Jak uplatnit slevový kód na Creditstarplus.cz?

1) Jak na to? Na začátku si musíte rozmyslet, jakou půjčku potřebujete a také je třeba zamyslet se nad tím, jestli splňujete podmínky. Pokud máte pocit, že ano, na titulní straně si zvolte výši půjčky a dobu splatnosti.

2) Ve druhém kroku proběhne vaše registrace. Zde musíte vyplnit některé kontaktní údaje a také osobní údaje, které budou klíčové pro získání půjčky.

3) Aby bylo možné zajistit bezpečnou službu pro všechny klienty, bude nutné ověřit také vaši identitu. Během registrace proběhne také kontrola úvěruschopnosti.4) Jakmile dokončíte formulář žádosti, bude žádost zaslána na přezkoumání. Operátor vám poté zavolá a zeptá se na detaily. V některých případech můžete být požádáni zaslání dokladů, zejména kopie dokladu totožnosti, dokladu, který potvrdí vaše bydliště a výpis z bankovního účtu za posledních 3 – 6 měsíců nebo potvrzení vašich příjmů.

5) Pokud bude vaše žádost schválena, bude trvat 15 minut, než dorazí peníze na váš účet.

Navštivte www.creditstarplus.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Creditstarplus.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.