Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Csobpoj.cz slevový kupón, Csobpoj.cz slevový kód
Csobpoj.cz

Csobpoj.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.61/5, 257 hlasování)
Pokračovat na www.csobpoj.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023

Povinné ručení se slevou až 30% a sadou letních pneu

Doporučujeme100% fungovalo

ČSOB Pojišťovna připravila speciální soutěž k sjednání povinného ručení nebo havarijního pojištění. Spočítejte nebo zanechte kontakt a vyhrajte sadu letních pneu v hodnotě 10 000 Kč. Akce platí do konce března.

Hlasování (2x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.


CAPTCHA

Platnost do 31.3.2023
Zkontrolováno 11.3.2023

Více o Csobpoj.cz

Nakupování na Csobpoj.cz...

Cestovní pojištění je v podstatě nutnost. Nespoléhejte ani na pojištění, které dostáváte zdarma ke kartě. To se může hodit pro výlet do Německa nebo pro návštěvu babičky na Slovensku, ale pokud cestujete někam dále nebo na delší dobu je nejlepší si pořídit řádné cestovní pojištění s pořádnou pojistnou částkou v případě úrazu, nebo nemoci. Hlavní složkou cestovního pojištění je úhrada léčebných výloh v zahraničí a asistenční služby. To a mnohem více Vám nabídne cestovní pojištění od ČSOB pojišťovny. A zařídíte si ho snadno on-line i Vy.S pojištěním od ČSOB si můžete sjednat pojištění nejen do zahraničí ale i na cestu po České republice. Za 15 Kč denně jste pojištěni pro případ vzniku úrazu, odpovědnosti za újmu, poškození nebo ztrátu zavazadla, přerušení cesty, zmeškání odjezdu, zpoždění zavazadel nebo zpoždění letu. Asistenční služby jsou dostupné v českém jazyce 24 hodin denně. Pokud si dovolenou prodloužíte, můžete si prodloužit online i pojištění.

Mezi další služby, které pojištění od ČSOB dokáže pokrýt jsou například:

- Pojištění stornopoplatků za zájezd nebo letenky v případě že onemocníte nebo budete muset cestu zrušit.

- Krátkodobé pojištění domácnosti proti krádeži a vloupání

- Asistence vozidla na cestách – dostanete stejné asistenční služby, jako když máte sjednané asistenční služby doma.

- Adrenalinové sporty – pojištění si můžete sjednat i v případě že se budete potápět nebo se chystáte na výšlap nějaké opravdu velké hory

- Rozšířené asistenční služby – do nich je zahrnut například tlumočník, překlad či asistence při ztrátě či odcizení dokladů a další.

K dispozici jsou 3 programy pro cestovní pojištění. Základní varianta má v sobě pouze léčebné výlohy do 3,5 milionu korun a základní asistenční služby. Střední cesta má 200 000 Kč pro limit trvalých následků úrazu, 2 miliony krytí újmy na zdraví a 1 milion krytí újmy na majetku způsobenou Vámi, 20 000 Kč pro pojištění zavazadla a základní krytí proti přerušení cesty. Nejvyšší liga má 7 milionů pro krytí léčebných výloh, rozšířené asistenční služby, 400 000 na krytí trvalých následků úrazu, 4 miliony krytí odpovědnosti škody na zdraví a 2 miliony na majetku, 40 000 Kč pro krytí zavazadel a rozšířené krytí přerušení cesty nebo zpoždění zavazadel či letu.

Celé pojištění si sami zařídíte online na stránkách CSOBPOJ.cz. Věříme, že Vám online pojištění od ČSOB pojišťovny ušetří trochu času a peněz a přejeme Vám šťastnou cestu.

Navštivte www.csobpoj.cz

Jak uplatnit slevový kód na Csobpoj.cz?

1) Na titulní straně vyberte: „chci sjednat ihned“2) Vyplňte počet osob, cíl cesty, termíny, typ cesty a variantu pojištění, kterou preferujete. Pod výběrem druhu pojištění spatříte modrý nápis „Máte slevový kód“?. Klikněte na něj, vložte kód a potvrďte tlačítkem „Uplatnit slevu“. Pokud je kód platný odečte se sleva od celkové ceny pojištění3) Na další straně vyplňte své osobní údaje

4) Vyberte metodu platby

5) Začněte balit

Navštivte www.csobpoj.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Csobpoj.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.