Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Cukrarskyklub.cz slevový kupón

Cukrarskyklub.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.67/5, 33 hlasování)
Pokračovat na cukrarskyklub.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2022Více o Cukrarskyklub.cz

Nakupování na Cukrarskyklub.cz...

Cukrarskyklub.cz je první online českokslovenská vzdělávací platforma pro nadšence do pečení. Stanete se součástí komunity lidí, kteří se zajímají o trendy ve zdobení dortů a cupcakes. Zlepšíte svou zručnost ve zdobení v pohodlí svého domova bez nutnosti někam cestovat. Budete mít možnost si vše zopakovat kdykoliv budete chtít - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu takovým tempem, které vám bude vyhovovat. Už nikdy nebudete muset řešit, zda je kurz cukrařiny vyprodaný nebo se vám zrovna nehodí termín, který nabízejí. Nejedná se o velkou investici, takže si jej může dovolit prakticky každý nadšenec.Výuka probíhá kompletně online. Potřebovat budete pouze přístup na internet, počítat nebo mobilní telefon. Je zcela na vás jak si videa pustíte, kdy budete trénovat a kdy budete zdobit. Veškeré materiály jsou přístupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Po zaplacení vám bude na e-mail zasláno přístupové heslo a vy se dostanete do sekce, která není jinak přístupná. Veškerá dostupná videa jsou natočena pomalu, abyste všechno bez problémů zvládli. Dostupná jsou také PDF ve kterých si sami stáhnete užitečné rady a finty. Každé 3 měsíce je pro členy také připravená soutěž o hodnotné ceny.

Videa pro Vás připravuje Vanda, nadšená propagátorka zdobení krémem. V České republice a na Slovensku vystupuje pod značkou Sladké mámení – Revoluce ve zdobení. Na konci srpna 2016 spustila v České republice kampaň dát vědět o něčem novém, co tu ještě nikdo neznal – květinové zdobení speciálními špičkami, které dělají jedním tahem krásné krémové květy. Od podzimu 2016 do listopadu 2019 se kurzů zúčastnilo 272 lidí – to se jednalo o běžné kurzy. Poté se autorka rozhodla přesunout své kurzy online na internet, kde si je může najednou užívat mnohem větší počet lidí.

A co na to zákaznice?

“ Ihned po přihlášení na mě dýchla profesionalita zpracování on-line kurzu. Než jsem se pustila do studia jednotlivých videí, přečetla a poslechla jsem si Váš sladký příběh. Jste úžasná, šikovná a pracovitá žena, která ví, co chce a jde si za svými cíly. Obdivuji Vás. Velmi mě potěšilo již první video, které je věnované přípravě krému na korejské zdobení. Jako amatér jsem opakovaně bojovala s přípravou krému, buď se srazil anebo nebyl dostatečně tuhý. Věřím, že pokud obstarám všechny potřebné suroviny a budu postupovat precizně dle videa, krém se podaří. Ostatně, dám Vám zpětnou vazbu. Nikdy jsem neměla úplnou představu o tom, jak se takové kytičky z krému tvoří a díky videím už vím, jak na to. Videa jsou velmi dobře zpracovaná a myslím, že i laik jako já, pochopí princip korejského zdobení. Těším se, až vytvořím svou první sedmikrásku, hortenzii, frézii, chryzantému... V on-line kurzu Korejského zdobení jsem velmi uvítala sekci „Tipy na zdobení“, která obsahuje například šablony na zdobení a další praktické rady ohledně přípravy krému, zdobicích špiček apod. Jsem soutěživý typ a každá Vaše soutěž je pro mě velkou výzvou. Jistě všechny příznivce soutěžení potěší připravovaná soutěž s nádhernými cenami. Děkuji.“

Alena Maňáková

Za kurz je možné platit pouze platební kartou.

Navštivte cukrarskyklub.cz

Jak uplatnit slevový kód na Cukrarskyklub.cz?

Na přístup ke kurzu Cukrarskyklub.cz není aktuálně možné využívat výhody prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou dostupné na slevovykupon.net. získáte automaticky po přechodu do cukrarskyklub.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte cukrarskyklub.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Cukrarskyklub.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.