Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Culturematters.cz slevový kupón

Culturematters.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.35/5, 34 hlasování)
Pokračovat na www.culturematters.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2022Více o Culturematters.cz

Nakupování na Culturematters.cz...

Připravujete projekt a potřebujete pro něj připravit grantovou žádost? Není to jednoduché. Díky kurzu Grantový fundraising se dozvíte, jak vypadá dobrá grantová žádost / dobrý projekt a jak je sestavit. Pokud si myslíte, že by se Vám podobný kurz mohl hodit, navštivte webovou stránku culturematters.cz a podívejte se, o co vlastně jde.Kurz Vám ukáže, jak taková dobrá grantová žádost vypadá. Uvidíte, jak vytvořit logický rámec dobrého projektu, jak sestavit dobrý rozpočet, na co nezapomenout, na co si dát pozor, jak se na to dívají hodnotitelé, kam je možné grantovou žádost podat, na co si dát pozor ještě před začátkem psaní grantů, jak funguje hodnotitelský proces a jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých fundraisingových metod.

Prakticky získáte přístup k 5ti video lekcím na téma grantového fundraisingu, vědomosti i praktické úlohy, jak úspěšně získat granty, pracovní sešity, kde je přehledně shrnutý obsah lekce a také úkoly přímo pro Vás, inspirativní překlady a další bonusové materiály a nakonec certifikát Culture Matters na Vaše jméno.

Kurzem Vás bude provádět Petr Machálek, což je ostřílený fundraiser a zkušený lektor. Petra si můžete pamatovat mimo jiné jako ředitele Hnutí DUHA a Ratolesti Brno. Účastnil se ale mnoha dalších zajímavých projektů, které byly velmi úspěšné. Soustředí se na témata spojená s fundraisingem, PR a médii, věnuje se plánování a vedení občanských kampaní nebo organizačním rozvojem.

Pokud si zakoupíte přístup do tohoto fondu, bude Vám každý týden zaslán odkaz na novou lekci. Odkaz a přihlašovací údaje obdržíte e-mailem, který uvedete v přihlášce. V každé lekci najdete jedno video a jeden pracovní sešit a diskusní fórum pro Vaše dotazy. Videa i další materiály Vám zůstanou přístupné navždy a můžete se k nim kdykoliv vrátit.

Kurz je prakticky zaměřený. Máte vždy možnost individuální konzultace, které Vám pomůžou přímo ve Vašem projektu. Po celou dobu kurzu Vám bude k dispozici lektor a celý tým Culture Matters. Můžete se na ně obracet v diskusi pod videi nebo případně na e-mailu a Facebooku.

Na závěr kurzu Vám bude zaslán odkaz na on-line test. Pokud jej úspěšně vyplníte, bude Vám poštou na Vaši adresu zaslán papírový certifikát na Vaše jméno.

V ceně kurzu je 5 video-lekcí grantového fundraisingu, 5 pracovních sešitů se shrnutím videa praktickými úkoly, možnost diskuse s lektorem a závěrečný test s certifikací. Nevíte, zda je kurz pro Vás? Nic neriskujete“ Pokud nebudete spokojeni s kurzem, můžete do 14 dnů od zahájení kurzu požádat o vrácení peněz. Peníze Vám budou vráceny bez zbytečných otázek.

Pro objednání kurzu stačí vyplnit fakturační a kontaktní údaje. Platit za kurz je možné platební kartou on-line, online bankovním převodem nebo klasickým bankovním převodem, kde musíte počítat s dobou zdržení 1 – 2 dny.

Věříme, že díky tomuto kurzu se stanete odborníky na získávání grantů a tím i neocenitelnými nejen pro současný projekt ale také například na trhu práce.

Navštivte www.culturematters.cz

Jak uplatnit slevový kód na Culturematters.cz?

CultureMatters.cz nenabízí na své kurzy v současné době možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které naleznete na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do CultreMatters.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.culturematters.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Culturematters.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.