Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Damska-Jizda.cz slevový kupón, Damska-Jizda.cz slevový kód
Damska-Jizda.cz

Damska-Jizda.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.38/5, 40 hlasování)
Pokračovat na www.damska-jizda.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023

Více o Damska-Jizda.cz

Nakupování na Damska-Jizda.cz...

Co je to služba Dámská jízda? Na dámskou jízdu pozvěte k sobě domů minimálně 5 kamarádek a můžete začít příjemný, uvolněný a vzrušující večírek, který může být i trochu hanbatý. Na tenhle večírek budete se smíchem a potěšením ještě dlouho vzpomínat. Jedna ze spontánních agentek Vám ukáže nejnovější kosmetické a masážní přípravky, erotické hračky a pomůcky určené výhradně pro ženy, a to na základě jejich kvality účinnosti, vzhledu a ceny. Dámská jízda ale není jenom o prodeji, jedná se také o unikátní koncept extra příjemné zábavy pro vás i Vaše kamarádky. Díky maximálnímu nasazení bude vytvořena skvělá atmosféra. Zákaznice Dámské jízdy se rády vracejí.Kolik dámská jízda stojí? NIC. Opravdu. Je zdarma u Vás doma. Výjimkou jsou pouze speciální party, kterými může být loučení se svobodou, oslava narozenin nebo oslava s překvapením.

Pokud se Vám podobný nápad líbí, pak stačí pozvat kamarádky a vyplnit objednávkový formulář. PO vyplnění formuláře Vás bude obratem kontaktovat některá z agentek a probere s Vámi možnosti pořádání party ve Vámi vybraném termínu, případně si domluvíte jiný termín a ten si finálně zarezervujete. Jeden až dva dny před konáním party se ještě jednou agentka spojí, aby se ujistila, že nemáte další otázky a zeptá se Vás, zda potvrdily účast i ostatní kamarádky. Pokud se Vám do tří pracovních dnů agentka neozve, musela zklamat technika a nejspíš se neodeslal formulář. Kontaktujte, proto prosím zákaznickou linku na telefonním čísle.

A pak jsou tu samozřejmě speciální party. Tyto večírky jsou s překvapením a mají jiné podmínky. Takovéto večírky jsou obvykle finančně náročná záležitost a díky tomu vy i Vaše pozvané přítelkyně utratíte jen symbolickou cenu a agentka je brána spíše jako zábavné zpestření. Ale to není žádný problém. Damska-jizda.cz totiž vymyslela řešení. Tak budete spokojené vy a agentka si zároveň vydělá.

Speciální Dámská jízda bude uspořádána za minimální částku 3 000 Kč. Tuto částku pak spolu s přítelkyněmi utratíte za produkty, přičemž speciální pozornost bude vždy věnována hlavní ženě večera. Nezáleží na tom, kolik žen se party zúčastní, důležité je ale zachováno, že minimální částka bude 3 000 Kč. Domluvte se s agentkou dámské jízdy ať pro nevěstu při rozlučce připraví speciální balíček produktů, které by ona ze svých zkušeností doporučila a který jí pak na party předá.

Chcete více informací? Naleznete je na damska-jizda.cz spolu s formuláři. Také se můžete podívat na to, jak se stát agentkou. Je to velmi zajímavá práce, kde poznáte spoustu nových kamarádek.

Věříme, že se Vám bude speciální party líbit a že si ji náležitě užijete. Přejeme Vám příjemnou zábavu a věříme, že nebudete nákupu nabízených produktů litovat.

Navštivte www.damska-jizda.cz

Jak uplatnit slevový kód na Damska-Jizda.cz?

Damska-jizda.cz nenabízí žádnou slevu prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Damska-jizda.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.damska-jizda.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Damska-Jizda.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.