Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Decostop.cz slevový kupón - září 2019
Decostop.cz

Decostop.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.decostop.cz

Aktuální slevy a akce - září 2019

Více o Decostop.cz

Nakupování na Decostop.cz...

Obchod DecoStop.cz je obchod, který nabízí vše pro rekreační i technické potápění a potřeby pro velkou řadu vodních sportů. Společnost ES TRANS s. r. o nabízí vybavení pro potápěče a další sporty už od roku 2007. Od začátku se Vám snaží nabídnout sortiment nejen pro rekreační potápěče ale také sportovní a technické potápění. Důraz je kladen především na kvalitu a funkčnost.Obchod je rozdělen do sekcí pro rekreační potápění, technické potápění, freediving, hodinky, textil, příslušenství a výprodej.

Sekce rekreační potápění nabízí automatiky, masky, šnorchly, počítače, tašky, bóje a vyzvedávací vaky, ploutve, potápěčské láhve, záchranné prostředky, nože, přístroje, cívky a navijáky, obleky, světla, kompenzátory a další vybavení.

Sekce pro technické potápění nabízí v zásadě ten samý sortiment kategorií, liší se ale kvalita a především funkce vybavení, které musí nabízet technické specifikace spojené s požadavky organizací a zaměstnavatelů na bezpečnost práce a zohledňuje náročnost potápěčské profese.

Freediving je disciplína, kterou může provozovat každý. Potřebujete k ní pouze masky, šnorchle, ploutve a tašky - a to všechno Vám obchod DecoStop.cz.

Časování je pro potápěče velmi důležité. Kvalitní vodotěsné hodinky jsou proto základem. Zakoupit můžete celou řadu značkových hodinek, které všechny splňují náročné standardy pro potápěčské hodinky a přitom stále dobře vypadají.

Nevyznáte se v potápěčském vybavení, a přesto byste chtěli potěšit svého potápěče? Není nic jednoduššího než mu zakoupit dárkovou poukázku. Dárková poukázka Vám bude odeslána e-mailem nebo může být zaslána přímo obdarovanému po zaplacení. Poukázka může být tématicky laděná jako narozeninová, vánoční ale také neutrální. Částku si můžete zvolit v rozmezí od 1 Kč do 3 000 Kč.

Dopravu všech potápěčských potřeb zajišťuje DPD. Můžete si ale také zboží osobně převzít ve skladu. Platby probíhají bankovním převodem nebo také na dobírku.

Věříme, že si mezi Vámi vyberou své zboží jak rekreační potápěči, freediveři ale také techničtí potápěči profesionálové, na jejichž práci závisí nejen majetek ale také někdy lidské životy.

Navštivte www.decostop.cz

Jak uplatnit slevový kód na Decostop.cz?

Obchod DecoStop.cz nenabízí v současné chvíli žádnou možnost využití slevových kódů. Všechny nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Decostop.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod Decostop.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o nastalé situaci informovat zde včetně návodu na použití takového kódu.

Navštivte www.decostop.cz

Skončené nabídky

Jen 2 890 Kč za ploutve SlipStram New od Decostop.cz (do 31.1.2017)
Akční cena za masku Brute na Decostop.cz (do 6.1.2017)

Články

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Decostop.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.