Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Dejsifood.cz slevový kupón - duben 2021

Dejsifood.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.dejsifood.cz

Aktuální slevy a akce - duben 2021


Doporučené nabídky

Více o Dejsifood.cz

Nakupování na Dejsifood.cz...

Dejsifood je zážitkový festival, kde si každý přijde na své. Tento food festival je pro každého – pro děti, pro dospělé i dříve narozené. Čeká na vás originální menu od těch nejlepších prodejců, mezi kterými najdete světový i český street food – tedy burgery, waffle, sushi, domácí limonády, mexické tacos, quessadila, belgické hranolky, pivní speciály ale i hmyz, makronky, grill, palačinky, míchané drinky a spoustu dalšího. Z tohoto festivalu určitě hladoví neodejdete.Dobrodružství na vás čeká na každém rohu. Můžete se těšit na tvořivé workshopy pro děti i dospělé, pravou piknikovou a relaxační zónu, přírodní biotop i aquapark, westernová zvířata, divadelní show a další atrakce. Kde? V areálu Šiklův Mlýn. Jedná se o největší přírodní a zábavný areál v České republice – ideální místo pro rodinu. Hlavní zóna je plná skvělého jídla a pití. Dětská zóna má koupaliště a animační program. Mezi atrakce patří megatrampolína, biotop, ohňová šou a divadelní představení. VIP zóna pro maximální pohodlí nabídne i off-road jízdy.

Pokud se chystáte na fesťák jako na výlet, pak si můžete zakoupit lístky právě na dejsifoodl.cz. Jestli plánujete i přespání, můžete si zarezervovat ubytování na sikland.cz.

Další informace o akcích najdete na sociálních sítích. Můžete tam také často soutěžit o zajímavé ceny.

V roce 2019 se akce koná 17. srpna v největším přírodním areálu Šiklův Mlýn na Vysočině. Pokud na tento článek natrefíte později, navštivte dejsifood.cz stejně. Dá se očekávat, že se velká kulinářská akce bude opakovat a vy budete moci nakoupit lístky už na další ročník této skvělé akce.

Na akci dejsifood.cz můžete také prodávat své jídlo. Na Dejsifood.cz si můžete přečíst jak vzor smlouvy, tak prohlížet ceník. V rámci prvního ročníku této akce na vás čeká bonus – 10 volných vstupenek na festival, které můžete použít pro svoje známé nebo je zhodnotit třeba při soutěžích na sociálních sítích. Abyste mohli prodávat na festival, stačí vyplnit registrační formulář a souhlasit s podmínkami. Výběr optimální prodejní plochy pro vás bude určen asi 1 měsíc před akcí. Vystavovatelé jsou řazeni tak, aby zapadli do konceptu areálu a aby pro návštěvníka přinesly ty nejlepší chuťové kombinace.

Při objednávce vstupenek si můžete zvolit dospělé vstupenky, dětské vstupenky i zvýhodněné rodinné vstupné. Za vstupenky můžete platit platební kartou, rychlým bankovním převodem, běžným
bankovním převodem včetně možnosti generování QR kódu, Pay Palem nebo benefitní kartou Edenred.

Věříme, že se vám bude na festivalu líbit a že si skvělou atmosféru Šiklova mlýna v srpnu náležitě užijete. Přejeme spoustu zábavy a šťastnou cestu.

Navštivte www.dejsifood.cz

Jak uplatnit slevový kód na Dejsifood.cz?

Dejsifood.cz aktuálně nenabízí možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Dejsifoodl.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.dejsifood.cz

Skončené nabídky

Soutěž o vstupenky na Dejsifood.cz (do 31.7.2019)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Dejsifood.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.