Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Designvcelka.cz slevový kupón

Designvcelka.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.34/5, 70 hlasování)
Pokračovat na designvcelka.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2022Více o Designvcelka.cz

Nakupování na Designvcelka.cz...

DesignVcelka.cz je služba, která pomůže každému, kdo chce, aby jeho marketing a web vypadaly po vizuální stránce profesionálně. Za jednotnou měsíční sazbu získáte možnost zasílat úkoly a zadání týmu grafiků, který ro Vás bude podle nich vytvářet bannery, obrázky, letáky a každodenní grafiku. Už nikdy tak nebudete muset hledat žádné grafiky na volné noze a spoléhat na to, zda Vám grafika přijde vypracovaná v termínu a jestli vůbec.Design včelka každý měsíc připraví profesionální grafiku pro Váš blog, obrázky pro sociální sítě, infografiku, e-maily, e-booky i webináře. Dobře poslouží také firmám pro přípravu brožur, letáků, plakátů a reklamních předmětů, které budete chtít nechat hromadně vytisknout a distribuovat mezi potenciální zákazníky. E-shopy využití grafiku pro produkty, sociální sítě, e-maily, články v PR magazínech a návrhy letáčků.

Proč je tedy dobré si objednat pravidelný grafický design? Nemusíte mít vlastního grafika – jejich služby nejsou levné a jako zaměstnanci jsou rozhodně náročnější než právě služba DesignVcelka.cz. Zaúčtovat fakturu je také navíc mnohem jednodušší, než projít celým přijímacím řízením a spolehnout, se, že Váš grafik nebude v kritickém okamžiku třeba nemocný.

Na DesignVcelka.cz si můžete prohlédnout ukázky grafiky, kterou vytvořil DesignVcelka.cz pro své zákazníky – k prohlédnutí jsou bannery, letáky, dokonce obálky knih nebo třeba e-mailové templaty pro různé akce.

Jak to funguje? Nejprve si zaplatíte službu v požadovaném rozsahu (k tomu ale později). Kdykoliv pak budete mít chuť navrhnout grafiku nebo upravit grafický prvek, pošlete e-mail se zadáním a připojíte podklady, představu nebo další instrukce. Hned jak DesignVcelka.cz Váš návrh obdrží, vy dostanete potvrzení, že na zadání se začíná pracovat.

Po schválení zadání se okamžitě pouštějí do práci grafici. Pro Vaše zadání bude vybrán ten nejvhodnější, který zadání zpracuje do 3 pracovních dnů. Pokud by to bylo něco náročnějšího – práce na více než hodinu, pak bude obvykle zpracována do 5 pracovních dnů.

E-mailem poté obdržíte hotovou grafiku ve formátu PNG, JPEG nebo PDF. Na vyžádání Vám mohou být také zaslány Adobe soubory, které můžete pak pouze jednoduše editovat. K dispozici je také neomezené množství dodatečných úprav – pokud chcete něco vylepšit, bude práce dovedena k Vaší spokojenosti.

Ceník je jasný. Jednorázově můžete požádat o vypracování 1 grafiky, kterou obdržíte do jednoho dne. To se Vám ale nevyplatí, protože cena je vysoká. Jako pravidelný odběratel máte nárok na 1 zadavatele, 1 rozpracovanou grafiku v jednom čase, 7 dní garance vrácení peněz a k dispozici vlastního projektového manažera. Jako prémiový uživatel pak máte možnost přidat další zadavatele, 2 grafiky rozpracované najednou, neomezené množství revizí a až 2 hodiny konzultací s designérem.Platit můžete kreditní kartou nebo převodem pro vybrané banky. Věříme, že Vám bude služba vyhovovat a nakopne Váš projekt nebo podnikání tím správným směrem.

Navštivte designvcelka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Designvcelka.cz?

DesignVcelka.cz nenabízí pro své služby žádnou možnost využití slevového kódu. Veškeré nabídky a akční slevy získáte tak automaticky po přechodu do DesignVcelka.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte designvcelka.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Designvcelka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.