Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Dinersclub.cz slevový kupón, Dinersclub.cz slevový kód

Dinersclub.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.35/5, 54 hlasování)
Pokračovat na www.dinersclub.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2021Více o Dinersclub.cz

Nakupování na Dinersclub.cz...

DIners Club CS je dceřinou společností Diners Club Austria, která spadá pod nejúspěšnější franchise Diners Club International. Primární snahou Diners club je poskytování nadstandardního servisu uspokojujícího i tu nejnáročnější klientelu. Karta Diners Clubu Vám nabídne mnoho jedinečných benefitů jako jsou například asistenční služby do zahraničí, exkluzivní cestovní pojištění, přístup do více než 450 letištních salónků, speciální zvýhodnění u partnerů po celém světě a celou řadu dalších služeb pro Váš pocit výjimečnosti.Kreditní karty od Diners Club jsou určeny jak firemní klientele, tak soukromým osobám. Základem je jejich platnost po celém světě s miliony smluvních partnerů a přístupem k hotovosti na více než 800 000 hotovostních místech. Diners club karta je jednoduše Vaší vstupenkou do elitního světa.

Soukromí klienti získávají s kartou až 55 dní bezúročného období, které platí i pro výběry z bankomatu a převody na účet. Limit je možné nastavit od 30 000 až do 350 000 Kč. Služby ALL inklusive jsou zahrnuty již v ceně ročního kupónu. Ročně za tuto kartu zaplatíte 1 490 Kč. Za každou platbu u obchodníků Vám bude nabídnuto zpět až 5 % ceny zpět v podobě bonusových bodů do věrnostního programu Club Rewards. Za tyto body si pak můžete vybrat ze široké nabídky značkových odměn.

S kartou od Diners club jste navíc také kryti na svých cestách pojištěním do výše 150 milionů korun. Pojištění jste nejen vy, ale i Vaši spolucestující, kteří navíc nemusí být ani rodinnými příslušníky. K dispozici je Vám na cestách do zahraničí asistenční služba, která Vám pomůže řešit všechny nepředvídatelné události. Na své kartě máte také automaticky k dispozici službu s nejvýhodnějším úrokem mezi kreditními kartami v České republice – v hodnotě 9,9 % p. a.

S kartou můžete také využívat Priority/Fast Lane rychlý pruh při bezpečnostní kontrole na letišti ve Vídni, s kartou je svázaný eAccount – tedy online přehled o realizovaných transakcích, úhradách a výpisech, virtuální svět držitele karty s rozsáhlou nabídkou slev a zvýhodnění na celém světě, bezplatná blokace a také vydání náhradní karty v případě její ztráty nebo odcizení, exkluzivní filmové předpremiéry, akce, soutěže a jiná zvýhodnění, která můžete hledat třeba na Facebooku, vstup do více než 650 letištních salonků s nejvyšším komfortem po celém světě. Pokud je u Diners Clubu něco za poplatek, naleznete tuto položku v sazebníku poplatků pro kartu Diners Club Pure+.

Mimo karty, kterou jsme Vám právě popsali je tu také karta Pure, která je osekanou verzí Pure+, dále Golf+, která je výhodná především pro golfisty, protože nabízí speciální golfové pojištění, Diners club Vintage, která nabízí inovativní design karty a také Diners club premium která nabízí neomezený limit na kartě. Tato karta je určena movitým klientům, kteří se nechtějí nijak omezovat.

Pro firemní klienty jsou přichystané business+, Small Business, korporátní programy, zaměstnanecké programy a pojištění. Pokud má Vaše firma zájem o sjednání výhody pro manažery nebo ostatní zaměstnance, navštivte na stránkách Diners Clubu sekci firemních klientů.

Věříme, že budete se službami Diners Club international spokojeni a přejeme Vám šťastnou cestu, pokud chcete tuto kartu primárně jako prostředek pro pohodlné cestování po celém větě.

Navštivte www.dinersclub.cz

Jak uplatnit slevový kód na Dinersclub.cz?

Od získání této prémiové karty Vás dělí registrace. Stačí vyplnit žádost o balíček s kartou. Po schválení žádosti dostanete aktivační SMS. Pokud se chcete dozvědět více o kreditních kartách Diners Club a získat tak platební prostředek s řadou výhod, vyplňte uvedený formulář a bude Vám zaslán nezávazný kartový balíček s informacemi.

Navštivte www.dinersclub.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Dinersclub.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.