Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Dx.com slevový kupón, Dx.com slevový kód
Dx.com

Dx.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.64/5, 59 hlasování)
Pokračovat na www.dx.com/cs

Aktuální slevy a akce - květen 2022

Více o Dx.com

Nakupování na Dx.com...

Dealextreme.com je dalším z řady čínských obchodů, který nabízí levné zboží z Číny s dopravou často zdarma a kumuluje různé prodejce na jednom tržišti. Výhodou nákupu na takových portálech je především široký výběr zboží, různá cenově výhodná balení a jednotný platební terminál, který zajišťuje bezpečnost plateb jednotlivých prodejcům stejně jako garanci kvality a vrácení peněz.DealExtreme.com Vám dokáže nabídnout přes 300 000 různých produktů, extrémně nízké ceny, záruku vrácení peněz nebo zaslání náhradního zboží a dopravu zdarma po celém světě.

Zajímavý koncept v tomto obchodě jsou cenové kategorie. Vše za dolar, vše za dva dolary, vše za tři dolary a tak dále. Zde uvidíte, co Vám necelých 30 korun může koupit. A radost budou mít především kutilové, kteří zde seženou velké množství součástek a drobností, které mohou zakomponovat do svých výtvorů – tedy především elektronické součástky jako jsou LED světélka, konektory, kabeláž a další drobnosti.

Samozřejmě můžete také vybírat ze standardních kategorií zboží jako je spotřební elektronika, počítače, tablety, sítě, elektrická zařízení, hobby potřeby, hračky, světla, osvětlení, dům a kancelář, oblečení, šperky, hodinky, sportovní vybavení, potřeby pro pobyt v přírodě, potřeby pro péči o zdraví a krásu a také sekce se slevami.

Vybírat můžete také podle novinek v sortimentu, nejlepších a nejoblíbenějších prodejců, speciálních nabídek nebo podle zboží, které k Vám může putovat během 24 hodin od objednání.

Výhodou tohoto obchodu je také možnost mít rozhraní v českém jazyce a na rozdíl od AliExpress je zde k dispozici jako měna také česká Koruna. Pokud ale umíte anglicky, doporučujeme nechat nastavení právě na tomto jazyce. Český překlad produktů je totiž strojový a často mu není vůbec rozumět, proto je angličtina rozhodně lepší volbou.

Při nákupu zde opět dbejte základních rad při nákupu v těchto tržištích. Spolehlivost každého prodejce si nejdříve ověřte nákupem nějaké menší věci a poté se teprve vrhněte na větší nákupy. Dobře se rozmyslete, zda se obejdete bez možnosti pozdější reklamace, protože ty jsou spíše složité. Doručení objednávky nepotvrzujte, pokud zboží není v pořádku. Při jakémkoliv problému začněte „dispute“ s prodejcem. On nedostane peníze, pokud Vy jako zákazník nejste se zbožím spokojen.

Věříme, že se Vám s DealExtreme.com povede ušetřit na drobnostech i větším zboží a, že tento obchod doporučíte svým přátelům a známým.

Navštivte www.dx.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Dx.com?

VideonávodPopis

DealExtreme.com neposkyytuje možnost uplatňovat slevové kupóny nebo kódy. Vaší slevou budiž doprava zdarma a velký výběr ze slevových akcí přímo v obchodě.

Navštivte www.dx.com/cs

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Dx.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.