Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Hlavní strana > E > Elines.cz slevový kupón - květen 2018
Elines.cz

Elines.cz slevový kupón

Zobrazení:


Více o Elines.cz

Nakupování na Elines.cz...

Eurolines je známý evropský autobusový dopravce, kterého v České republice reprezentují společnosti TOURING BOHEMIA, s. r. o. a TRANSDEF EUROLINES CZ. Ty spolu na trhu spolupracují na provozu většiny autobusových linek Eurolines.Z České republiky nabízí Eurolines spojení do více než 20 evropských zemí a téměř 150 měst. Jedná se tak o největší nabídku tradičních i netradičních destinací na českém trhu. Autobusy vyráží z Prahy, Brna, Plzně a Ústí nad Labem. Jízdní řády platí vždy půl roku. Standardním autobusy na linkách obsluhují standardní autobusy Eurolines nebo komfortní autobusy Business class.

Na palubách autobusů se můžete těšit na nadstandardní servis – například catering, tedy studené občerstvení včetně alkoholických i nealkoholických nápojů, servis barmana a hostesek.

Proč byste měli po Evropě cestovat právě s autobusy linek Eurolines? Na palubě jste vždy online, protože autobusy mají své wi-fi připojení. Ani Vaše zařízení se na cestě nevybijí – máte možnost využít 230 V zásuvky. Sedadla jsou pohodlná a polohovatelná vybavená unikátním výsuvem do stran, který zvětší odstup od souseda, abyste měli dostatek prostoru sami ro sebe. Bezpečnost je zajištěna bezpečnostními pásy, které nikde netáhnou. Klimatizace je vždy funkční a nastavená na ideální teplotu. Toaleta je samozřejmostí. Zcela zdarma můžete v autobusu mít jedno příruční a dvě cestovní zavazadla. Není problém cestovat s dětmi – autobusy jsou vybaveny od roku 2011 speciálními dětskými sedačkami i pro ty nejmenší. Cyklisté uvítají možnost přepravit složené kolo v zavazadlovém prostoru nebo na vybraných trasách na nosičích za autobusem. Ekologicky založení jedinci ocení moderní motory splňující nízko-emisní normu EURO6. Pokud vyrazíte na cesty autobusy Business class, Vaše nohy ocení extra prostor navíc, výsuvné stoky a denní tisk zdarma.

Na portálu Elines.cz můžete sledovat nejžhavější novinky v oblasti destinací, tipy na výlety, jízdní řády autobusů, tipy na ubytování a novinky ze světa autobusové dopravy Eurolines. Na portálu Elines.cz můžete samozřejmě také rezervovat své jízdenky, informovat se o cenách a plánovat svojí dovolenou.

Eurolines, to je Vaše spojení s Evropou. Věříme, že při cestování komfortními autobusy Eurolines poznáte rychle a pohodlně celou Evropu.


Navštivte www.elines.czJak uplatnit slevový kód na Elines.cz?

Pro rezervaci jízdenky jednoduše:

1) Vyplňte na titulní straně, odkud vyrážíte a kam míříte, počet osob a data odjezdu a příjezdu.2) Vyhledávač Vám najde nejbližší spojení. Máte možnost si vybrat z několika variant dle jízdního řádu. U každé cesty je zobrazena přibližná doba cesty. Vyberte příslušnou jízdenku tam, případně zpět a potvrďte tlačítkem „Pokračovat“. V pravém panelu máte přehled cen za jednotlivé jízdy a celkový součet.

3) Vyplňte své jméno a zvolte, zda chcete využít některých nadstandardních služeb jako je pojištění Storna a další.4) V posledním kroku zvolíte platbu a dle zvolené platby přejdete k platebnímu portálu. Vaše cesta je tak připravena a vy můžete začít balit kufry.


Navštivte www.elines.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

We are active in more than 200 countries...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Elines.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.