Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Emailacademy.cz slevový kupón - srpen 2019

Emailacademy.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.emailacademy.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2019


Doporučené nabídky

Více o Emailacademy.cz

Nakupování na Emailacademy.cz...

První online kurz EmailAcademy vznikl už v roce 2011 a zúčastnilo se ho 81 studentů z řad podnikatelů, kteří chtěli restartovat své podnikání. EmailAcademy tehdy přišla s revolučními myšlenkami a způsoby, jak dělat marketing skrze e-mail.Do té doby byl emailový marketing v České republice spíše spamováním a plnil schránky propagačními newslettery nebohé zákazníky bez jakékoliv přidané hodnoty. Díky EmailAcademy začala vznikat zcela nové generace podnikatelů, které už nebaví toto obtěžující nahánění zákazníků, ale chtějí, aby byli zákazníky oslovováni sami. Sami zákazníci tak stanoví, zda chtějí novinky odebírat a tyto novinky mohou být ušité těmto zákazníkům na míru.

To, že podnikatele zajímá způsob emailového marketingu prováděného efektivně ukázal hned druhý ročník EmailAcademy v roce 2012, kdy se ho zúčastnilo 788 lidí a v roce 2013 pak dokonce 1427 lidí. V tomto roce odstartoval první živý seminář EmailAcademy živě v Brně, který zapojil účastníky ještě více do víru email marketingu a zjednodušování podnikání.

EmailAcademy.cz je určena pro všechny, kdo se chtějí učit a své know-how přenášet do praxe. I zkušené firmy byly udiveny, jak najednou internet začal fungovat i pro ně, přestože do té doby byl pouze okrajovým zdrojem příjmů.

Za celým kurzem stojí tento muž – David Kirš:

“Podnikatel a lektor, založil společnost SmartEmailing poskytující aplikaci a know-how z oblasti email marketingu. Je autorem největšího online tréninkového programu o email marketingu na českém internetu EmailAcademy.cz.
EmailAcademy prošlo přes 2.400 podnikatelů a je to nezávislý vzdělávací kurz, který učí podnikatele, manažery a obchodníky, jak využít email a internet jednoduše a poctivě k tomu, aby získali více spokojených zákazníků. Vystudoval VUT v Brně. Působil v několika obchodních společnostech.
Více o Davidovi na www.davidkirs.cz“


EmailAcademy živý kurz se aktuálně koná každý rok. Na Webu Emailacademy.cz naleznete všechny potřebné informace, abyste zjistili jak se můžete zúčastnit naživo a kde a jak zakoupit vstupenky. Samozřejmě jsou tu další možnosti jak se k informacím dostat. Vyzkoušet si můžete online kurz s jedním videem zdarma a své ruce můžete dostat také na praktickou publikaci.

Kniha se jmenuje Miliónový email. V něm objevíte 8 kroků vedoucích ke strategickému využití emailu v podnikání, návod na to, jak vytvořit poutavý obsah emailu a co účinný email tvoří. Zjistíte, jak budovat databázi tisíce emailů rychle a poctivě, jak se vyhnout spamu a obtěžování emailem, jak automatizovat prodej s pomocí emailu a také co je to cesta zákazníky a komunikační mapy.

Knihu si objednáte podobně jako v klasickém e-shopu. Pro platbu za ní můžete zvolit online platební kartu, rychlý bankovní převod nebo klasický bankovní převod, u kterého ovšem musíte čekat zdržení i několika dní.

K hlavní knize si můžete objednat také 20 krokový scénář pro prodejní webovou stránku.

Navštivte www.emailacademy.cz

Jak uplatnit slevový kód na Emailacademy.cz?

Portál EmailAcademy.cz nenabízí možnost uplatnění slevových kódů. Pokud tomu v budoucnu bude jinak, informujeme Vás o této skutečnosti zde včetně návodu na uplatnění takového kódu.

Navštivte www.emailacademy.cz

Skončené nabídky

Nejprodávanější online kurz na Emailacademy.cz (do 23.9.2017)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Emailacademy.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.