Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Emailmarketing.cz slevový kupón, Emailmarketing.cz slevový kód

Emailmarketing.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.18/5, 39 hlasování)
Pokračovat na www.emailmarketing.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2021Více o Emailmarketing.cz

Nakupování na Emailmarketing.cz...

E-mail marketing je mocným prodejním nástrojem. To Vám potvrdí každý úspěšný podnikatel, který ho má zvládnutý. Největšího úspěchu ale dosáhnete až ve chvíli, když ho používáte správně. To Vám pomůže získat konkurenční výhodu a generovat zisk. Pojďte se podívat, jak na to s online kurzem Email Marketing Online Summit, který nemá v České republice obdoby.Na Email Marketing Online Summitu vystupuje každý rok celá řada spíkrů, kteří patří ke špičkám ve svých oborech. Nikde jinde, než na tomto summitu nenaleznete více komplexních informací o všech důležitých aspektech emailingu.

V letošním roce bylo na místě více než 4 000 účastníků, kteří dostali k dispozici kompletní záznam doplněný o stáhnuté MP3 a PDF s největšími AHA momenty a další množství prémiových bonusů. A i vy si tento balíček můžete zakoupit.

Summit má za úkol pomáhat zákazníkům uspět s e-mail marketingem, jakožto s významnou podporou jejich podnikání. Už druhým rokem se snaží zlepšit mínění Čechů o obchodních e-mailech a jednou pro vždy skoncovat se spamem o kterém nikdo nechce slyšet. Vězte, že tím že zákazníkům nabídnete své novinky ke jejichž odběru se sami dobrovolně přihlásili a jejich personalizací poskytujete hodnotu, kterou ve svém e-mailovém klientu ignorovat nebudou.

Pro rok 2017 můžete v záznamu nalézt témata jako: Aktuální trendy v e-mail marketingu, Jak rozšířit databázi díky obsahovým magnetům, Jak využít facebookové aplikace pro budování databáze, E-mail jako intimní rozhovor, Budování databáze pomocí Facebook reklamy, Jak psát e-maily, na které se Vaši klienti budou těšit, Webinář jako nástroj pro budování databáze, E-mail marketing a ochrana osobních údajů, Implementace GDPR v E-mailingu prakticky, Co dělat (a nedělat), abyste dosahovali nadprůměrných výsledků v e-mailingu, Péče o zákazníky prvním e-mailem nekončí, Systematickou péčí k opakovaným prodejům, Affiliate do každého podnikání, Jak využít data ke zjednodušení a zvýšení výkonu, Automatizace e-mailingu pro pokročilé, Funnelová kouzla: online stroje na peníze, Nebojte se A/B testování – dají se tím zjistit zajímavé věci, Vyhodnocování výkonu e-mailingu Google Analytics, Doručitelnost a zdravý selský rozum, Technická pitva e-mailu anebo co všechno se dá zjistit z hlaviček, FBL od seznamu a nové funkce, Pozvánka pod Pokličkou Výzvy21dní.cz, SmartEmailing – skutečný příběh, jak to celé začalo a jak pomáhá e-mail Vám.

Záznam ze summitu je maximálně dostupný. K několika hodinám materiálu navíc dostanete bonusy a můžete začít sledovat záznam z pohodlí Vašeho domova.

Objednávka obsahuje kompletní videozáznam z přednášek, PDF výběr největších AHA momentů, MP3 ke stažení, prezentace jednotlivých spíkrů a bonusy a checklisty k jednotlivým přednáškám.

Platit za záznam můžete online platební kartou, rychlým bankovním převodem, klasickým bankovním převodem (zpoždění) nebo kartou Diners Club.

Věříme, že díky získaným informacím budete schopni posunout své podnikání na další úroveň.

Navštivte www.emailmarketing.cz

Jak uplatnit slevový kód na Emailmarketing.cz?

Emailmarketing.cz neposkytuje slevové kódy pro svůj záznam. Veškeré nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu získáte proklikem na emailmarketing.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.emailmarketing.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Emailmarketing.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.