Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Emarketingovykompas.cz slevový kupón - prosinec 2019

Emarketingovykompas.cz slevový kupón

Zobrazení:

Aktuální slevy a akce - prosinec 2019


Doporučené nabídky

Více o Emarketingovykompas.cz

Nakupování na Emarketingovykompas.cz...

Vytvořit vlastní projekt na internetu je snadné. Každý je expertem ve svém vlastním oboru. Dnes ale musíte zároveň být také expertem v oboru internetového marketingu. A to je část, kterou velká část lidí, kteří jsou jinak geniální a mají nápad, nezvládá. Sestavte si internetový marketingový plán, který bude vydělávat peníze a přivádět nové zákazníky.Díky E-marketingovyKompas.cz si vytvoříte vlastní efektivní marketingovou strategii a identifikujete, s čím musíte na internetu začít a co se Vám vyplatí jako investice. Bude to takový praktický postup pro Váš web. Nemá cenu investovat do marketingu, který se nevyplatí. Poznáte speciální metodu ověření výdělečnosti.

Jako běžný uživatel internetu nemáte možnost odhalit, která z metod, jako je SEO, PPC, E-mail marketing, PR články nebo něco dalšího, je nejefektivnější. I když tyto metody vyzkoušíte, tak nemáte možnost si změřit, zda byla či nebyla efektivní. Domněnky pak vedou ke špatným rozhodnutím. Vaše marketingová strategie se neodráží ve skutečných potřebách Vašich zákazníků a jejich chování při nákupu. Prostě tomu nerozumíte – a to je v pořádku, pokud začínáte. Učený z nebe nespadl.

E-marketingovykompas.cz je trénink neboli školení. Po sedmi letech zkušeností v oblasti internetového marketingu se jeho tvůrce rozhodl o své zkušenosti podělit. Sám říká, že kdyby takto ucelené informace měl na začátku, ušetřil by si velké množství nervů, času a peněz. Díky tréninku už nebudete muset zkoušet všechno možné, ale budete se moci strategicky soustředit pouze na marketingové metody, které ve Vašem konkrétním případě prostě budou fungovat.

Trénink o internetovém marketingu, který obdržíte pro Vás připravil Josef Řezníček, který je zároveň zakladatelem největšího online školení o SEO v České republice. Vede sám marketingovou agenturu a stál za zrodem celé řady projektů svých klientů, které byly velmi úspěšné.

Školení na emarketingovykompas.cz je určené pro ty kteří si stěžují že: „marketing mi nefunguje“, „chci se naučit dělat internetový marketing, ale nemám čas“, „nevím, jak propagovat svůj web“ nebo „potřebuji správný směr a strategii“.

V rámci tréninku získáte více než 40 praktických videí, vzorky tabulek pro vytvoření internetového marketingového plánu, přístup do členské sekce po celý rok a neomezené přehrávání videí, možnost neomezených dotazů na zabezpečení členském fóru, garanci vrácení peněz do 30 dnů a bonusové materiály, slovníček a další obsah. Cena je pro všechny stejná. Platit můžete pomocí platební karty online, rychlým bankovním převodem nebo klasickým bankovním převodem. U poslední metody ovšem získáte přístup ke kurzu až s 1 – 2 denním zpožděním.

Věříme, že i Vám pomůže kurz v online marketingu, jako pomohl už celé řadě podnikatelů před Vámi.

Navštivte www.emarketingovykompas.cz

Jak uplatnit slevový kód na Emarketingovykompas.cz?

Emarketingovykompas.cz neposkytuje v současné době na kurz žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré nabídky, které získáte na našem slevovém portálu slevovykupon.net využijete automaticky po přechodu do emarketingovykompas.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.emarketingovykompas.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Emarketingovykompas.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.