Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Eon.cz slevový kupón, Eon.cz slevový kód

Eon.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.63/5, 51 hlasování)
Pokračovat na www.eon.cz/domacnosti

Aktuální slevy a akce - březen 2023

E.ON Bonus v Eon.cz

100% fungovalo

Vyberte na stránkách Eon.cz nabídku, která vás zaujala. Přihlaste se do portálu Energie24 a pošlete si voucher na e-mail. Uplatněte svůj voucher. Bližší informace naleznete na Eon.cz.

Hlasování (3x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.


CAPTCHA

Zkontrolováno 10.5.2022


Více o Eon.cz

Nakupování na Eon.cz...

E.ON je německá společnost, která sídlí v Essenu. Je jednou z předních energetických firem v Evropě. V České republice je E.ON dodavatelem zemního plynu a lektřiny a to převážně v jižních Čechách a na Moravě.E.ON v České republice provozuje 4 firmy – E.ON Energie má na starosti obchodování s elektrickou energií a plynem. Činností této firmy je ale také výroba elektrické a tepelné energie. E.ON distribuce má na starosti provozování elektrické distribuční soustavy v jižních Čechách a na jižní Moravě a také distribuční plynové soustavy na jihu Čech. E.ON servisní se poté stará o provoz a údržbu distribučních sítí – obsluhuje elektroměry, plynoměry, veřejné osvětlení a další zařízení. E.ON Bussiness services pak zajiš´tuje pro EON informační technologie, personální a finanční služby. S touto firmou spíše do styku nepřijdete.

Vás jako zákazníky pravděpodobně zajímá, jaké služby můžete od Eon.cz získat. Na titulní straně naleznete několik políček, která by Vás mohla zajímat. První z nich je kalkulačka elektrické energie a plynu. Vypočítat můžete na základě svých posledních vyúčtování na kolik Vás vyjde doma plyn a elektřina. Kalkulačka také dokáže vypočítat úsporu paliva, pokud přejdete z klasického benzínu či nafty na úspornější CNG.

EON za Vás také dokáže provést servis kotlů. Pokud si necháte provést servis kotle od EONu, tak můžete získat i finanční příspěvek na dodávku plynu, pokud jej máte zařízený u EONu. Na titulní straně můžete také měnit své zálohy, které platíte za plyn. Odečíst můžete také svůj elektroměr pomocí samoodečtu a můžete změnit služby ze svého starého bydliště na nové. Další políčka pak obsahují aktuální informace například z oblasti legislativy, tipy a triky pro placení nebo soutěže o skvělé ceny (aktuálně například o Elektrokolo).

Na EON.cz také můžete nakoupit. Výhodně tu můžete sehnat WAT Trouter, kondenzační kotle, bojlery, elektrokola a elektrické kotle. To všechno s velkými výhodami pro zákazníky EONu.

Zakoupit také můžete jakési předplatné pro různé služby. EON domov za Vás vyřeší jakékoliv problémy u Vás doma – od zabouchnutých dveří až po rozbitý kotel. EON zdraví pak zajistí lékaře nonstop na telefonu, nadstandardní ubytování v nemocnici či finanční kompenzaci za případnou hospitalizaci. EON bude za Vás také za příplatek držet pohotovost v oblasti servisu plynových kotlů. Služeb je více – EON zajištění, kotlíkové dotace, fotovoltaika bez starostí a další.

Služby samozřejmě nejsou poskytovány pouze domácnostem. Na elektřině i plynu od EONu ušetříte i pokud jste podnikatelé nebo dokonce velké firmy. Stačí navštívit příslušnou podstránku EON pro podnikatele nebo EON pro velké firmy a dozvíte se všechny informace, které byste mohli potřebovat.

Věříme, že se vám nabídka služeb EON líbí a že s jejich službami ušetříte nejen na energiích.

Navštivte www.eon.cz/domacnosti

Jak uplatnit slevový kód na Eon.cz?

EON.cz nenabízí žádné výhody prostřednictvím slevových kód. Všechny nabídky, které naleznete na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net jsou Vám dostupné automaticky po přechodu na EON.cz prostřednictvím odkazů v našich kupónech.

Pokud zavede EON.cz nějakou formu slevy prostřednictvím slevových kódů, pak Vás o této skutečnosti včetně podrobného návodu na využití těchto kódů budeme informovat přímo zde.

Navštivte www.eon.cz/domacnosti

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Eon.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.