Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Equabank.cz slevový kupón, Equabank.cz slevový kód
Equabank.cz

Equabank.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.26/5, 97 hlasování)
Pokračovat na www.equabank.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2022

Více o Equabank.cz

Nakupování na Equabank.cz...

Půjčit si může být snadnější, než jste si mysleli. Nutně kvůli tomu nemusíte upadnout ani do chřtánu nebankovních institucí. Půjčit si může každý na Equabank.cz díky minutové půjčce s RPSN od 3,88 % s možností předčasného splacení. Je to něco, co Vám hraje do noty? Pak poslouchejte dále.Minutová půjčka bez podmínek má značné výhody. Výši splátky a dobu splácení si můžete nastavit sami podle toho, jaká situace Vám bude vyhovovat. Čerpat půjčku můžete okamžitě po podpisu smlouvy a pokud jí uzavřete na pobočce tak to znamená – ihned. Zřízení a měsíční vedení půjčky je zdarma – zachovává se tedy všechny výhody nebankovní půjčky a dává jistotu právního přístupu a stabilní instituce, protože se jedná o banku. Půjčku u Equabank.cz můžete splatit předčasně kdykoliv po celou dobu trvání. Máte také možnost změnit si datum splátky, pokud se některý z termínů ve vašem životě - třeba výplata, změnil. Půjčka navíc obsahuje výhodné pojištění pro případ nepříznivých životních situací. To znamená, že Vás banka nenechá na holičkách, pokud se dostanete do nepříjemné situace, která se může stát každému – ztráta zaměstnání nebo třeba nehoda.

Poskytnutí půjčky je zdarma a zcela bez poplatků. Získat můžete až 700 000 Kč a je jedno, na co peníze použijete – nikdo se Vás na to ptát nebude. Minimální hodnota půjčky je potom 5 000 Kč.

Díky hodnotě RPSN, která je Vám známá můžete přesněji porovnávat výhodnost různých úvěrů, protože je v ní zahrnuta nejen úroková sazba, ale také všechny poplatky, které jsou s úvěrem spojené a dále také v jakých intervalech je daný úvěr splácen.

Půjčku u Equabank.cz zvládnete vyřídit sami online. Půjčka bude vyhodnocena do 3 minut přes internet.

Jak na to? Přes odkaz na našich stránkách SlevovyKupon.net přejděte do půjčky EquaBank.cz. Budete uvítání hned posuvníky, které můžete nastavit do požadované pozice. V pravé části můžete okamžitě sledovat, jak vysoká bude Vaše měsíční splátka – to je velice zajímavý nástroj, který velká část nebankovních poskytovatelů nenabízí právě z důvodu toho, aby zachovali své půjčky netransparentní a neposkytli uživateli celkovou částku, kterou na konci za úvěr zaplatí.

Po nastavení těchto údajů budete vyzváni k vyplnění kontaktních údajů, dále k vyplnění údajů osobních, vložení bydliště a průkazu totožnosti a také budou ověřeny Vaše příjmy a výdaje. Vše odsouhlasíte a budete čekat na verdikt sytému, který půjčku vyhodnotí. Poté budete kontaktováni pro ověření údajů a peníze budou zaslány na Váš účet.

Věříme, že Vám tato půjčka pomůže vyřešit buď nepříjemné životní situace nebo Vám naopak pomůže si splnit sny, které máte již dlouho v hlavě.

Navštivte www.equabank.cz

Jak uplatnit slevový kód na Equabank.cz?

1) Nastavte posuvníky pro částku a dobu splácení do požadované polohy a ověřte výši měsíční splátky.

2) Pokud máte slevový kupóny, je třeba jej vložit do políčka pod posuvníky nadepsaného „Jaký je Váš promo kód?“. Kód sem vložte a pokračujte ve vyplňování formuláře. Pokud je kód platný, bude zmíněn v dalších krocích. Pokud platný není – nebude o něm ani zmínka.3) Dokončete formulář a odešlete poptávku po půjčce.

Navštivte www.equabank.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Equabank.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.