Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Eretail.cz slevový kupón, Eretail.cz slevový kód

Eretail.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.13/5, 45 hlasování)
Pokračovat na www.eretail.cz

Aktuální slevy a akce - červen 2022Více o Eretail.cz

Nakupování na Eretail.cz...

ERetail.cz je portál který slouží dvěma skupinám lidí – těm kteří mají e-shop a chtějí víc prodávat a pak těm, kteří mají vlastní web nebo webový projekt a chtějí vydělávat tím, že budou propagovat produkty obchodníků.Inzerenti, kteří na ERetail.cz přijdou jsou nejčastěji e-shopy, které chtějí zvýšit svůj obrat a získat tak nové zákazníky. V systému eRetail.cz mají možnost nabízet partnerům provizi za zprostředkovaný prodej a tím získat 100 % výkonový model marketingu. Jedná se prakticky o nový zdroj objednávek. Je to další kanál k obvyklým metodám – email marketingu, reklamně na blogu atd. jak získávat nové zákazníky. Praktické je, že odměnu propagátorům platíte až potom, co jste zákazníky jejich prostřednictvím získali – máte tak absolutní přehled nad tím, kdo odkud přišel a kdo si jakou provizi zaslouží.

Jako inzerent máte unikátní možnost zapojit svůj e-shop do veřejné affiliate sítě, která Vám poskytne možnost spolupracovat se všemi nebo s vybranými partnery. Registrace e-shopu do eRetail.cz je zdarma. Registrací získáte přístup do administrace, kde můžete vkládat bannery a reklamní prvky, které chcete prezentovat, můžete schválit partnery, kteří s Vámi chtějí spolupracovat a v reálném čase vidíte nové objednávky, které jsou Vám zprostředkovávány schválenými partnery.

Máte svůj web a chcete více vydělávat? Pak jste také na správné adrese. Partneři jsou nejčastěji uživatelé, kteří chtějí nějakým způsobem monetizovat svůj web – mailingovou databázi, svoje skupiny na sociálních médiích a podobně. Inzerentovi nabídnou reklamní prostor výměnou za dohodnutou provizi a zprostředkovaný prodej. Můžete tak učinit svůj dosud nerentabilní web ziskovým. Příjem z provizí je pravidelný.

Jako partner s webem můžete procházet kampaně, které chtějí e-shopy a další propagovat, vybírat si ty, které se k Vám tématicky hodí a propagovat jejich produkty. E-shopy se liší nejen svým zaměřením ale také procentní sazbou provize, kterou nabízejí.

Affiliate marketing je novým a opravdu účinným způsobem, jak získat nové zákazníky, jak získat provize a jak nabídnout zákazníkům další výhody. Hlavní výhodou affiliate marketingu je to, že na něm vydělávají opravdu všichni – obchodník získá nové zákazníky, propagátor získá provizi a zákazníci získají výhodu například v podobě procentní slevy z nákupu nebo informací o akčních nabídkách.

Věříme, že ať patříte do kterékoliv skupiny, které mají zájem o eRetail.cz vyděláte na své činnosti a zajistíte pravidelný příjem nebo zvýšení svého obratu.

Navštivte www.eretail.cz

Jak uplatnit slevový kód na Eretail.cz?

eRetail.cz nenabízí žádné služby na které by bylo možné uplatňovat slevové kódy. Veškeré nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do eRetail.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.eretail.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Eretail.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.