Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Esportacademy.cz slevový kupón - červen 2021
Esportacademy.cz

Esportacademy.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.esportacademy.cz

Aktuální slevy a akce - červen 2021

Více o Esportacademy.cz

Nakupování na Esportacademy.cz...

Když se chcete stát sportovcem, který je úspěšný ve srovnání s ostatními sportovci, musíte trénovat. Bez toho to prostě nejde. Musíte posílit své svaly, zaměřit se na své myšlení a udržet si motivaci. V takzvaných e-sportech tomu ale není jinak. A proto je tu esportacademy.cz.Elektronické sporty, esport nebo také programing. Esport je soutěžní klání hráčů počítačových her. Jednotlivci nebo tými soutěží v různých turnajích a ligách, které mají jasně stanovená pravidla. Elektronický sport je možné provozovat na všech možných populárních herních platformách – PC, XBOX, PlayStation i mobilních telefonech.

Hry je možné využívat jako učební nástroj k rozvoji základů jazyků, matematiky, čtení a sociálních dovedností. Videohry pomáhají zvýšit percepční dovednosti, rozhodování, rychlost zpracování podnětů a multitasking. Hraní her také rehabilituje jedince s percepčními nebo kognitivními deficity. Hry mají potenciál zlepšovat lidské myšlení – strategické myšlení, výkon, vedení lidí, komunikaci nebo týmovou spolupráci. A zároveň zlepšují náladu, podporují relaxaci a mohou odvrátit úzkostné stavy.

Esportacademy.cz nabízí tři pilíře pro úspěšný trénink. Jedním z nich je individuální coaching. Ten zaručuje osobní přístup instruktora. Istruktor pomůže zvládnout i ty nejnáročnější cíle. Stačí vybrat si svoji úroveň a roli a můžete začít s tréninkem.

Další možností jsou takzvané Boot Camps. Ty jsou určeny především pro skupiny hráčů. Neseďte tedy doma a učte se od profíků. Budete mít možnost poznat nové kamarády, naučit se nové dovednosti a triky ve své oblíbené hře a to od pondělí do pátku.

Nechybí samozřejmě ani on-line výukové kurzy. Esports odvětví je nesmlouvavé a pouze kvalifikovaní a pilní hráči mají šanci uspět. S platformou pro online výuku her budete konečně schopní získat konkurenční výhodu nad svými přáteli, členy dalších týmů a online kunkurenty. Nabízejí vám vysoce kvalitní trenéry a instruktory. Stačí si vybrat hru.

Aktuálně nabízí esportacademy.cz možnost tréninku 3 her – League of Legends, CS:GO a FIFA 21. V budoucnu se samozřejmě můžete těšit i na další hry, protože esporty jsou aktuálně nejrychleji rostoucím kompetitivním sportem na světě. A to i přesto, že se provozují z prostředí herní židle.

Pokud chcete poznat instruktory než se zapojíte, najděte si jejich profil na esportacademy.cz nebo je kontaktujte prostřednictvím sociálních sítí, abyste věděli, co můžete od jejich koučinku očekávat.

Zdarma si můžete vyzkoušet promo trailer. Uvidíte krátkou ukázku z toho, jak trénink probíhá. Objevíte výukové video, které obsahuje také textový popis ve kterém najdete témata zahrnutá v každé lekci. Dále jsou k dispozici Další kurzy tématicky zaměřené na určité aspekty zvolené hry.

Pro zakoupení kurzu vyplňte své kontaktní údaje, dolňující informace a vyberte platební metodu. Na výběr jsou platební karty, rychlé online převody vybraných bank, klasický bankovní převod nebo Google Pay.

Navštivte www.esportacademy.cz

Jak uplatnit slevový kód na Esportacademy.cz?

1) Vyberte si kurz

2) Na stránce s registračním formulářem naleznete pod platebními metodami tlačítko „Mám slevový kód“ po jehož stisknutí se objeví políčko pro vložení kódu. Kód zde vložte a použijte tlačítko „Uplatnit“. Pokud je kód platný bude cena okamžitě ponížena o hodnotu kupónu.3) Dokončete objednávku.

Navštivte www.esportacademy.cz

YouTube

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Esportacademy.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.