Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Everydayplus.cz slevový kupón - květen 2021
Everydayplus.cz

Everydayplus.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.everydayplus.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2021

Více o Everydayplus.cz

Nakupování na Everydayplus.cz...

Potřebujete úvěr? Víme, že žádat o úvěr v bance je často o nervy, protože mají tolik podmínek, že ani slušný pracující člověk nemá často šanci při žádosti uspět. Naštěstí je mnoho služeb, které Vám poskytnou nebankovní půjčku. Jednou z těchto služeb je také EveryDayplus.cz. Pojďme se podívat na to, jak úvěry sjednané skrze tento portál fungují.Úvěr EverydayPlus je flexibilní úvěrová služba, která nabízí volně použitelný úvěrový limit do výše 12 000 Kč bez ročního fixačního poplatku nebo dalších skrytých nákladů. Nejsou zde žádné poplatky – jediným nákladem pro Vás je úrok z použití úvěru.

Půjčka do 12 000 Kč je dostupná pro každého občana České republiky s občanským průkazem nad 18 let věku a prokazatelným měsíčním příjmem. Tuto půjčku můžete klidně využít jako rychlou půjčku před výplatou.

EveryDayPlus.cz je flexibilní alternativou ke kreditní kartě a k jednorázovým spotřebitelským úvěrům. Převod peněz je prakticky okamžitý. Poplatek za čerpání úvěru – neboli úrok chcete-li, je 20 %. Nic víc, nic okolo – pouze tato jedna sazba. Jediný další poplatek, který je třeba zaplatit je v hodnotě 1 Kč, který slouží při založení účtu pro úvěr pro ověření bankovního spojení.

Po uzavření smlouvy o úvěru si můžete poslat peníze na Váš bankovní účet buď najednou nebo v menších měsíčních splátkách podle Vašich potřeb. Pokud využijete postupného splácení, je měsíční úrok ve výši 20 % vyúčtování v příštím měsíci a je započítán do zůstatku po uskutečnění minimální splátky.

Tento úvěr můžete získat prakticky kdykoliv a kdekoliv – stačí Vám k tomu telefon nebo internet. Zároveň můžete při problémech nebo pro informace volat zákaznický servis v pracovních dnech od 8 do 18 hodin.

Za výběry peněz provedené kdykoliv v měsíci platíte až na konci příštího měsíce. Vyúčtování obdržítze jednou za měsíc. Zůstatek můžete platit celý najednou nebo využít postupného měsíčního splácení. Minimální doba splácení je 61 dní. Pro pochopení ukážeme příklad.

11. v měsíci si vyberete 500 Kč. 19. v měsíci si vyberete 1 000 Kč a 28. v měsíci si vyberete 500 Kč. 30. příštího měsíce je splatných celkem 2 400 Kč (vybraná částka + 20 % úrok). Jednoduché že?
Pro pořádek uvedeme ještě jeden komplexnější příklad, který uvádí přímo EveryDayPlus.cz:

Splatnost v kalkulátoru = splatnost první splátky. Dobu splácení určuje spotřebitel. Například v případě, že úvěrový limit ve výši 2000 Kč je vyčerpán v den uzavření smlouvy o úvěru v plné výši a je splácen jednotlivými měsíčními splátkami ve výši minimální splátky úvěru, výše poplatku za čerpání úvěru je 400 Kč (20 %), výše úroku 707 Kč a celková částka splatná spotřebitelem 3107 Kč. RPSN činí 411,10%, maximální doba splácení je 240 dní. Spotřebitel je oprávněn splatit celý úvěr ihned po poskytnutí, RPSN v takovém případě činí 247,58%.

Věříme, že Vám úvěr od EveryDayPlus.cz pomůže překonávat pravidelné finanční potíže nebo špatně fungující data splatnosti, které máte nastaveny.

Navštivte www.everydayplus.cz

Jak uplatnit slevový kód na Everydayplus.cz?

Pro sjednání půjčky:

1) Na titulní straně si nastavte posuvník a zjistěte, kolik Vás úvěr vyjde (posuvník je pouze informativní – půjčka se čerpá v delším horizontu). Klikněte na modré tlačítko „Zažádejte zde“.2) Vyplňte e-mail a zvolte si heslo, které bude sloužit pro přístup do vaší administrace.

3) Na e-mail Vám přijde e-mail s odkazem na žádost o úvěr

4) Vyplňte žádost a odešlete jí

5) Počkejte na schválení úvěru

6) Bude Vám zaslána smlouva a vy můžete začít využívat čerpání peněz za EveryDayPlus. Za účet nic neplatíte – pouze za využívání služby

7) Zažádejte o zaslání peněz na Váš účet a ty Vám obratem přijdou.

Navštivte www.everydayplus.cz

Skončené nabídky

Úvěrový limit až 12 000 Kč s Everydayplus.cz (do 2.9.2020)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Everydayplus.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.