Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Expresscash.cz slevový kupón, Expresscash.cz slevový kód
Expresscash.cz

Expresscash.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.54/5, 41 hlasování)
Pokračovat na www.expresscash.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023

Až 70 000 Kč od Expresscash.cz

100% fungovalo

Rychlost, nízký úrok a především půjčení peněz bez ručitele dělá z půjčky od Expresscash.cz tak atraktivní službu. Peníze máte do 24 hodin od schválení. Bližší info na Expresscash.cz.

Hlasování (38x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.


CAPTCHA

Zkontrolováno 12.3.2023

Více o Expresscash.cz

Nakupování na Expresscash.cz...

Ne vždy máme dostatek prostředků na to, abychom si mohli koupit to, co si přejeme. Proto jsou tu možnosti si peníze půjčit a splácet je postupně. I to je případ nebankovní půjčky Expresscash. Na Expresscash Vám půjčí od 5 000 Kč do 50 000 Kč a to se splatností 14, 17 nebo 20 měsíců. Peníze od Expresscash si můžete půjčit prostřednictvím portálu Pujcky.cz.Poskytovatelem půjčky ExpressCash je česká společnost EC Financial Servicis, která svým zákazníkům slouží už od roku 2012. Její sídlo byste mohli najít na pražském Žižkově. Mimo půjček a úvěrů se zaobírají také pronájmem nemovitosti a nebytových prostor.

O půjčku může žádat každý plnoletý občan České republiky nebo cizinec s trvalým či přechodným pobytem. Pokud už jste připraveni odeslat žádost, připravte si občanský průkaz, který musí být platný, pracovní smlouvu nebo živnostenský list, doklad potvrzující adresu trvalého bydliště a doklad o příjmu.

Před přijmutím půjčky se seznamte s podmínkami úvěrové smlouvy. Kopie je Vám vždy k dispozici ve Vašem online účtu. Půjčka je vyplácena na Váš bankovní účet během několika minut po schválení Vaší žádosti o půjčku. V rámci stejné banky můžete očekávat sice okamžitě, ale při převodu do jiné banky čekejte až jednodenní zpoždění. Potvrzení o půjčce získáte během několika minut prostřednictvím SMS a e-mailu.

Zákazník, který bude o půjčku žádat získá maximální komfort a servis. Společnost disponuje širokou sítí obchodní zástupců, kteří budou se zákazníky jednat osobně – půjčku vyřeší od prvního do posledního z pohodlí jejich domova. Tito zástupci si každý měsíc v předem určený den vyzvednou pravidelnou měsíční splátku.

Půjčku od Expresscash nezíská každý. Společnost, která jí poskytuje se chová ke klientům čestně, nabízí přehledné a transparentní podmínky. Zároveň respektuje všechny zákonné předpisy a půjčku tak dostanou pouze ti, kteří mají odpovídající bonitu a jsou schopni půjčku bez problémů splatit.Před uzavřením smlouvy pečlivě zvažte, zda opravdu nemáte jinou možnost než si vzít tuto půjčku. Dodržujte také pravidla zdravého půjčování. Nepokrývejte jednu půjčku jinou, přesvědčte se, že budete mít v budoucnu dostatek prostředku na její splacení a pokud zjistíte příliš pozdě, že nebudete schopni splácet, udržujte těsný kontakt s věřitelskou společností a státními orgány.

Věříme, že půjčka Expresscash Vám pomůže získat to, po čem toužíte, nebo to co ke svému životu nutně potřebujete a vyřeší tak Vaši finanční situaci. Půjčku za Vás zprostředkuje portál Pujcky.cz.

Navštivte www.expresscash.cz

Jak uplatnit slevový kód na Expresscash.cz?

1) Přejděte na Pujcky.cz přes odkaz v kterémkoliv z našich kupónů

2) Zvolte „chci získat půjčku“

3) Vyplňte krátký formulář a za 3 minuty může být Vaše žádost vyřízena.

4) Vyčkejte až Vás zkontaktuje zástupce ExpressCash

5) Po schválení půjčky jsou vyplaceny peníze – to je vše.

Navštivte www.expresscash.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Expresscash.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.