Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Fiatdily.cz slevový kupón - říjen 2021

Fiatdily.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.74/5, 19 hlasování)
Pokračovat na www.fiatdily.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021Více o Fiatdily.cz

Nakupování na Fiatdily.cz...

Společnost a internetový obchod Fiatdily.cz a Alfaromeodily.cz prodávají nové i použité autodíly na vozy Fiat a Alfa Romeo a jako doplňkový sortiment mají také díly na nákladní vozy značky IVECO.Sortiment tvoří široká škála nových originálních dílů Fiat a Alfa Romeo a nových neoriginálních dílů. Všechny je naleznete v e-shopu. V nabídce můžete hledat díly jak z vrakoviště za výhodné ceny, použité náhradní díly v různých cenových hladinách. Díly z vrakoviště je možné taktéž objednávat přes internetový obchod. Pokud hledaný díl ale nenaleznete v katalogu, je možné kontaktovat prodejce telefonicky nebo e-mailem. S velkou pravděpodobností uspějete – zadávání dílů do katalogu může totiž někdy trvat déle a občas se díly prodají dříve, než k tomu dojde.

Na všechny, staré i nové díly je poskytována záruka. Obchod se také zabývá výkupem havarovaných vozidel i jednotlivých dílů na vozidla Fiat a Alfa Romeo. Další novinkou je také možnost ekologické likvidace Vašeho vozu zdarma. Cílem je, aby byl každý ze zákazníků vždy spokojen a do obchodu se rád vracel.

Máte-li doma vozidlo, kterého se potřebujete zbavit, obchod fiatdily.cz Vám s tím rád pomůže. Zajišťuje ekologickou likvidaci vozidel všech značek zdarma, a to jak nákladních, tak osobních. Pro vozidlo si sami přijedou a případně jej odtáhnou nebo jej můžete nechat na provozovně. Bude Vám vystavěno potvrzení o ekologické likvidaci vozidel, které je nutné doložit při vyřazení vozidla z registru vozidel. Vykupována jsou pojízdná i nepojízdná auta, havarovaná auta, a to od roku výroby 1995 od značek: Alfa Romeo, Fiat, Renault, Opel, Ford, Peugeot, Citroen, Volkswagen a Škoda.

V sortimentu dílů si můžete vybírat z následujících kategorií: Fiat, Alfa Romeo, Iveco, Lancia, Jeep, Peugeot, Citroen, Autokosmetika, náplně a chemie, pneumatiky a celé vozy k demontáži.
Osobně můžete odebírat na prodejně v Tehovci. Po Čr zasílá DPD nebo TOPTRANS. U nadstandardních zásilek jako jsou motory, převodovky a karosářské díly bude cena poštovného telefonicky upřesněna – maximálně ale bude stát 1 000 Kč. Zaslání je možné i na Slovensko – ceny jsou zhruba o pětinu vyšší. Platit můžete hotově při osobním odběru a na dobírku při zaslání přepravní společností.

Věříme, že na stránkách tohoto internetového obchodu a vrakoviště naleznete přesně ty díly, které potřebujete a budete díky nim moci uvést svého motorového miláčka opět do provozuschopného stavu. Nezapomeňte, že Vám zákaznický servis obchodu také rádi poradí a díly na Vaše auto doporučí.

Navštivte www.fiatdily.cz

Jak uplatnit slevový kód na Fiatdily.cz?

Obchod Fiatdily.cz neposkytuje v současné době žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net. získáte automaticky po přechodu do fiatdily.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod fiatdily.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takové výhody.

Navštivte www.fiatdily.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Fiatdily.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.