Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika
Hlavní strana > F > Finapracapital.cz slevový kupón
Finapracapital.cz

Finapracapital.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.finapracapital.cz

Aktuální slevy a akce - únor 2019

Více o Finapracapital.cz

Nakupování na Finapracapital.cz...

Název portálu FinapraCapital.cz Vám asi moc neřekne. Proto je třeba se o jejich podnikání trochu rozpovídat. Tato firma je investičním zprostředkovatelem, který poskytuje pouze a jenom hlavní investiční službu týkající se investičních cenných papírů nebo cenných papírů kolektivního investování prostřednictvím svého partnera SAXO bank.Chápeme, že to zní trochu krkolomně, ale čtěte dále. Jedná se o ryze Česko-slovenskou firmu provozovanou lidmi, kteří mají pouze jeden cíl – zajistit svojí klientele dlouhodobě prosperující kapitál. Zkoumají proto nejvýhodnější produkty pro své potenciální klienty. Po prozkoumání trhu se rozhodli pro spolupráci se SAXO bank, která jim umožňuje využívat prceizní ivestiční nástroj SAXO trader. Tu obsluhují tisíce IT inženýrů. Má příjemné uživatelské prostředí a minimální poplatky pro realizaci obchodů. SAXO bank tak otevírá tímto způsobem pomyslnou bránu do světa financí, finančních nástrojů a možnosti obchodování 24 hodin denně kdekoliv na světě.

SAXO bank svým klientům umožňuje přístup k akciím a dluhopisům. Investoři také mají k dispozici údaje o hospodaření společností a mohou monitorovat finanční informace a optimalizovat tak svůj obchod s akciemi a dluhopisy.

Investování si můžete vyzkoušet na nečisto. Je možné si otevřít demo účet a začít tréninkově obchodovat. Pro otevření účtu je třeba vyplnit své jméno, příjmení, e-mail a telefonní číslo.
Naleznete zde podrobné návody na použití FinaPraCapital pro všechny finanční transakce. K dispozici je Vám tak návod na CFD, návod na FOREX, návod na AKCIE a další návody. Zúčastnit se můžete univerzity, kde se prostřednictvím online kurzů dozvíte tipy a triky pro investování. Číst můžete také semináře na různá témata stejně jako blog věnovaný finančním transakcím.

Pro obchodování je možné mobilní aplikaci, webový prohlížeč nebo aplikaci nainstalovat přímo do Vašeho počítače. Ta má především tu výhodu, že se integruje do systému a dokáže Vám posílat reporty prostřednictvím upozornění přímo v systému.

FinaPraCapital.cz má pro Vás ale upozornění, pokud se rozhodnete zúčastnit investování s vlastními penězi naživo:

„Výsledky minulého období nejsou žádnou zárukou výsledků budoucích. Hodnota Vašich investic a příjmů z nich plynoucích může stejně klesnout, jako i vzrůst. Všechny obchody na finančních trzích nesou riziko kapitálové ztráty a investoři ne vždy mohou dostat zpět plnou výši investovaných prostředků. Tato ztráta může přesáhnout i výši původně investovaných prostředků a může tak později vzniknout závazek k úhradě této ztráty.“

Přejeme Vám hodně štěstí ve Vašich investičních snahách. Věříme, že i Vám se podaří peníze zhodnotit, tak jak si přejete.

Navštivte www.finapracapital.cz

Jak uplatnit slevový kód na Finapracapital.cz?

Finapracapital.cz neposkytuje žádné výhody prostřednictvím slevového kódu. Všechny nabídky, které jsou Vám pro FinaPracapital.cz dostupné na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do FinaPraCapital.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.finapracapital.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Finapracapital.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.