Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > F > Finzapujcka.cz slevový kupón, Finzapujcka.cz slevový kód
Finzapujcka.cz

Finzapujcka.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.4/5, 75 hlasování)
Pokračovat na www.finzapujcka.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2022

Více o Finzapujcka.cz

Nakupování na Finzapujcka.cz...

Výplatní den je pozdě a splatnost faktur zase příliš brzo? Rozbila se pračka, lednička nebo auto a je třeba je co nejdříve opravit? Řešením je rychlá krátkodobá půjčka bez ručitele, kterou splatíte v horizontu týdnů až jednoho měsíce. Takové služby v České republice nabízí mnoho nebankovních institucí a FinzaPujcka.cz je jednou z nich.Na FinzaPujcka.cz si můžete půjčit od 500 Kč do 4 500 Kč. Jedná se tedy opravu do mikro půjčku. Půjčku ale získáte opravdu rychle. Jediné co potřebujete, je vyplnit žádost on-line. Peníze dostanete přímo na Váš bankovní účet ještě ve stejný den. Splatnost půjčky si sami vyberete, maximálně je však 30 dnů.

Půjčit si můžete na cokoliv. Půjčka není vázána na účel. Půjčku navíc může získat opravdu každý. Stačí pouze požádat. Půjčka je určena nejen pro zaměstnance, ale klidně i pro podnikatele, nezaměstnané nebo důchodce, studenty či ženy na mateřské dovolené. Podmínkou je pouze věk mezi 18 a 65 let. U této krátkodobé půjčky není třeba dokládat svůj příjem.

Před uzavřením smlouvy pečlivě zvažte, zda opravdu nemáte jinou možnost než si vzít tuto půjčku. Dodržujte také pravidla zdravého půjčování. Nepokrývejte jednu půjčku jinou, přesvědčte se, že budete mít v budoucnu dostatek prostředku na její splacení a pokud zjistíte příliš pozdě, že nebudete schopni splácet, udržujte těsný kontakt s věřitelskou společností a státními orgány. Před přijmutím půjčky se seznamte s podmínkami úvěrové smlouvy.

Díky vysoké flexibilitě půjčky máte možnost nastavit si všechny parametry podle svých možností a aktuálních potřeb. Vyberte si velikost půjčky i dobu, za kterou ji plánujete splatit. Využijte tak skvělé nabídky, která se nebude opakovat. Začněte žít svůj život naplno.

Věříme, že krátkodobá překlenovací půjčka od FinzaPujcka.cz bude vyhovovat Vašim potřebám a pomůže Vám vyřešit akutní finanční problém. Pokud byste kdykoliv potřebovali půjčit znovu, je Vám po řádném splacení první půjčky FinzaPujcka.cz dostupná samozřejmě znovu.

Navštivte www.finzapujcka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Finzapujcka.cz?

Pro získání půjčky.

1) Na titulní straně pomocí posuvníků nastavte požadovanou výši půjčky a její splatnost.

2) Pokud žádáte o půjčku poprvé a nebyli jste předtím klienty bude třeba vyplnit ještě podrobnější dotazník

3) V první části registrace vyplníte své osobní údaje

4) Další část registrace se týká informací o trvalém pobytu, o zaměstnání a finanční situaci.

5) Posledním krokem je poté posouzení Vaší žádosti o půjčku. Na vyjádření musíte počkat zhruba 15 minut. Toto Vyjádření obdržíte telefonicky. Pokud bude Vaše žádost schválena, prostředky budou okamžitě odeslány na Váš bankovní účet.

Navštivte www.finzapujcka.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Finzapujcka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.