Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > G > Gap.eu slevový kupón - říjen 2021
Gap.eu

Gap.eu slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.43/5, 21 hlasování)
Pokračovat na www.gap.eu

Aktuální slevy a akce - říjen 2021

Více o Gap.eu

Nakupování na Gap.eu...

Značka obchodů a oblečení GAP byla založena v roce 1969 s jednoduchou myšlenkou – učinit nalezení džínů o něco málo jednodušší. Za 46 let své existence se tento obchod rozrostl z jedné malé pobočky na pět značek – GAP, Banana Republic, Old Navy, Athleta a Intermix. Oblečení obchodu Gap je dnes dostupné v 90 zemích a nabízí celkem 3 300 obchodů a dalších 400 frančízových poboček. A vy dnes můžete v obchodě Gap.eu nakupovat také – tedy v jeho mezinárodním e-shopu.Gap.eu Vám nabídne zboží v kategoriích – ženy, gapfit (sportovní oblečení), gapbody (spodní prádlo a pyžama), maternity (pro nastávající maminky), muže, dívky, chlapce, batolata i čerstvě narozená miminka.

Nakoupit můžete džíny, kalhoty, kraťasy, šaty, topy, trička, svetry, kabáty, bundy, plavky, boty, podprsenky, kalhotky, pyžama, legíny, kraťasy na cvičení, sportovní podprsenky, mikiny a venkovní sportovní oblečení, doplňky, ponožky a také oblečení pro jiné velikosti – extrémně malé i extrémně velké.

Pánové si vyberou džíny, kalhoty, kraťasy, plavky, trička, polo trička, košile, košile k obleku, svetry, kabáty, bundy, sportovní oblečení, pyžama, spodní prádlo a další.

Gap nenabízí žádné své pobočky v České republice. Nejbližší obchod byste hledali v Itálii nebo ve Francii. To Vám ovšem nemusí bránit získat oblečení právě v e-shopu Gap.eu. Potřebujete pouze základní znalost anglického jazyka, schopnost přepočítat si Eura na koruny a platební kartu, která je schopná plateb na internetu. To je vše a můžete se pohodlně pustit do nakupování zboží.

Co Vás primárně zajímá je určitě doprava. K dispozici je standardní i expresní doprava. Za Standardní dopravu zaplatíte 4 eura a za tu expresní 9 Eur. Dodací doba u standardní dopravy je 4 – 7 pracovních dnů u expresní pak 2 – 3 dny. Protože se jedná o mezinárodní dopravu, není možné specifikovat, která přepravní společnost přijme zásilku na území České republiky – za dopravu bude ale pravděpodobně vždy zodpovědná služba DHL. Zásilky také můžete vracet. Stačí vyplnit přiložený formulář, balíček pečlivě zabalit a odevzdat na odběrných místech DHL. Dopravu na své produkty získáte zdarma, pokud Vaše objednávky překročí 50 EUR.

Jak už jsme zmínili pro platbu je třeba mít platební kartu. Částka bude z Vašeho účtu stržena v korunách podle kurzu Vaší banky. Protože se jedná o nákup na území EU , není nutné hradit žádné další poplatky – DPH ani clo, jak můžete být zvyklí u nákupů z Číny. Zároveň je Váš obchod také chráněn evropskou legislativou.

Věříme, že Vám bude nákup na Gap.eu vyhovovat a stane se tak Vaším oblíbeným obchodem.

Navštivte www.gap.eu

Jak uplatnit slevový kód na Gap.eu?

1) Vyberte si zboží

2) Registrujte se nebo se přihlaste – není možné pokračovat bez registrace

3) Vyplňte údaje o dopravě – Vaši adresu

4) Na záložce Payment & Promotions uvidíte shrnutí a údaje o platbě. Pod nimi najdete políčko „Discount & Vouchers“, kam můžete zadat slevový kód. Potvrďte jej tlačítkem „Apply“. Pokud je kód platný, bude cena okamžitě odečtena od účtované částky.5) Dokončete objednávku

Navštivte www.gap.eu

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Gap.eu
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.