Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > G > Generali.cz slevový kupón - leden 2021

Generali.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.generali.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2021


Doporučené nabídky

Více o Generali.cz

Nakupování na Generali.cz...

Sjednávat pojištění na pobočkách pojišťoven je už dnes více vzácnost než běžná realita. Proč někam chodit, čekat fronty a vůbec se zdržovat s návštěvou pojišťovny, když všechno můžete zajistit přímo z Vašeho domova. Pojištění je prostě služba, kterou si můžete zakoupit zcela běžně jako cokoliv jiného na internetu. Jediný rozdíl je, že musíte vyplnit o něco více osobních údajů. Tuto službu samozřejmě poskytuje i prestižní pojišťovna Generali.Pokud se budete chtít pojistit u pojišťovny Generali, můžete se těšit na individuální přístup. Pojistné produkty od Generali se Vám přizpůsobí a Vy tak budete platit pouze za to, co skutečně potřebujete. Generali je mezinárodní a silnou značkou, která působí na českém trhu už od roku 1832. Pokud přece jen budete chtít osobní servis f sídle pojišťovny, pak to máte vždycky kousek, protože poradci Generali sídlí po celé české republice. Co si ale můžete sjednat přímo online?

Nejčastěji využívaným sortimentem pojištění, které je sjednáváno po internetu je samozřejmě cestovní pojištění. Má totiž jednorázový charakter a potřebujeme ho pouze Výjimečně. Jednoduše vyberete, kolik osob pojede, od kdy do kdy, kam a za jakým účelem, vyberete variantu podle požadované výše pojistného plnění a také zaškrtnete nějaké doplňkové služby a voila – máte vybráno, vyplníte osobní údaje, zaplatíte platební kartou nebo převodem na účet a máte hotovo. Všechny potřebné informace včetně kartiček Vám přijdou na Váš e-mail a vy můžete začít balit.

U povinného ručení je situace podobná. Vyplníte údaje o automobilu – typ, užití, objem motoru a datum registrace, své osobní údaje a požadovanou frekvenci placení - pak už jen necháte spočítat cenu, doplníte opět doplňkové služby, zaplatíte první splátku a je hotovo. Všechno včetně smlouvy Vám opět dorazí do e-mailu. Kdykoliv v průběhu vyplňování formulářů můžete kontaktovat zákaznický servis Generali a poradit se, jak správně vyplnit formuláře.

Posledním pojištěním, které Generali nabízí ke sjednání online je pojištění odpovědnosti. Zde máte více možností. Můžete zvolit limity pojistného plnění, které přímo ovlivňují cenu pojištění. Do připojištění pak můžete vybrat například škodu způsobenou Vaším zvířetem nebo škodu způsobenou po celé Evropě. Občané jsou u Generali pojišťováni bez spoluúčasti. Opět navolíte frekvenci plnění (nejvýhodnější je roční – nižší jsou s příplatkem). Toto pojištění se ale bohužel neobejde bez nutnosti kontaktování poradce, který se Vás doptá na další detaily. Po vyplnění tohoto formuláře budete na základě svých osobních informací kontaktováni.

Věříme, že Vám pojištění u Generali pomůže, pokud by nastaly nepříjemné situace anebo alespoň zajistí pocit bezpečí, pokud žádné situace nenastanou.

Navštivte www.generali.cz

Jak uplatnit slevový kód na Generali.cz?

Slevový kupón lze v současnosti uplatnit pouze pro cestovní pojištění.

1) Klikněte na cestovní pojištění a vyplňte všechny požadované informace včetně varianty pojištění, kterou si chcete zvolit

2) V dolní části obrazovky se s vámi celou dobu vozí panel, který počítá celkovou cenu pojištění. U něj vidíte políčko „Mám slevu“. Sem vložte slevový kód a potvrďte jej tlačítkem „slevit“. Pokud je kód platný, cena se okamžitě pokrátí o příslušnou hodnotu.3) Dokončete objednávku pojištění v dalších krocích.

Navštivte www.generali.cz

Skončené nabídky

Generali - slevový kód -5% sleva na cestovní pojištění kupón (do 31.12.2018)
Až 25% sleva na online cestovní pojištění od Generali.cz (do 28.3.2018)
Slevový kupon -5% na cestovní pojištění od Generali.cz kupón (do 16.2.2018)
10% sleva za roční platbu povinného ručení od Generali.cz (do 8.2.2018)
20% sleva na povinné ručení od Generali.cz (do 8.2.2018)
15% sleva na cestovní pojištění z Generali.cz (do 9.1.2018)
Povinné ručení se slevou 20 % na Generali.cz (do 30.6.2017)
Pojistěte si auto a vyhrajte VIP zájezd s Generali.cz (do 30.11.2016)
Súťaž na Generali.cz (do 17.10.2016)
Soutěž o nezapomenutelné zážitky (do 17.10.2016)
Až 25 % na cestovní pojištění z Generali.cz kupón (do 31.3.2016)
Sleva 25% na cestovní pojištění kupón (do 31.3.2016)
25% sleva na cestovní pojištění kupón (do 31.3.2016)
Až 25% sleva na cestovní pojištění od Generali kupón (do 31.3.2016)

YouTube

10.9.2018: Generali - Beton

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Generali.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Pojišťovna