Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Slevové kupóny a slevové kódy do Harmonickevztahy.cz

Harmonickevztahy.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.36/5, 56 hlasování)
Pokračovat na www.harmonickevztahy.cz

Aktuální slevy a akce (prosinec 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Harmonickevztahy.cz

Nakupování na Harmonickevztahy.cz...

Portál HarmonickeVztahy.cz ti ukáže, jak jednoduše pochopit a zlepšit vztahy s partnerem, dětmi, rodiči, příbuznými i dalšími lidmi. Pět koleček a pár šipek může přinést našemu životu zázrak. Podívejte se jak na to.

Harmonickevztahy slevové kupóny a slevové kódy

Děláme si život složitější, než doopravdy je. Přitom už dávné nauky nám stovky a tisíce let ukazují, že život může být jednoduchý. Na jeho pochopení postačí kolečka a šipky. Stačí poznat, že všechno na světě je možno přiřadit energiím pěti prvků a charakterům devíti planet. Je nutné respektovat, že tyto prvky mají mezi sebou určité vztahy.

Metod k tomu, abyste pochopili svůj život je mnoho. Použito je jich hned několik. Začínat ale musíte vždy jednou, kterou si vyberete jako základní – pro svou relativní jednoduchost. V ní je obsažen celý život. Jmenuje se Astrologie devíti planet.

Astrologie 9 planet je jednoduchá, prastará dokonalá nauka. Pochopíte jí velmi snadno. Objektivně ti ukáže tvé skutečné vrozené charakterové vlastnosti, schopnosti, přednosti i výzvy, kterými se máš v životě zabývat. Tvé zdravotní dispozice i predispozice k určitým nemocem. Dále je nutné zjistit, ke kterému z pěti energetických prvků patříte a také ke které z devíti planet náležíte. To všechno zjistíte jednoduše podle svého data narození.

Kdo tě bude učit tyto techniky? Miluška – nažhavený oheň zapálený do všeho, co dělá a Ivan – stabilní Země, hluboce přemýšlivá a dávající všem vizím pevný základ. Dříve se mezi sebou hodně hádali, nerozuměli jeden druhému a nebyli spokojení. Než poznali, že pomocí astrologie devíti planet tomu mohou učinit přítrž a být zase šťastní.

Už i další lidé našli své štěstí:

“Miluško a Ivánku, Váš program Harmonické vztahy podle astrologie devíti planet jsem shlédla jedním dechem a hned jsem si nakreslila „svůj“ pentagram se „svými“ lidmi (rodina, přátelé,...) a spoustu věcí mi, jak se říká, docvaklo (a to hlavně zpětně do minulosti) a je jasnějších, protože to najednou dává smysl, proč se s někým domluvím tak nějak v pohodě a naopak to s někým skřípe. Prostě se na to pak musí jinak, a když máte návod a víte jak, tak je ten život mnohem jednodušší.“

Hana Sýkorová

“Po zhlédnutí videí jsem nadšeně prozkoumala vztahy celé rodiny, přátel i kolegů v zaměstnání, kde byly i nebyly problémy a vše krásně na všechny pasovalo. Byla to zábava a lidem se to líbilo. Úžasné to sedí na každého. Je to velmi zajímavé. Vždy se k vašim stránkám ráda vracím. Najdu zde co potřebuji a jinde nehledám. Důvěřuji vám dvěma!“

Jana Klimešová

“Milunko a Ivane, moc děkuji za celý program HV, nezbývá, než vám velmi, velmi, velmi poděkovat za vaši "práci". Vše jsem shlédla a přečetla na jeden zátah a budu se k tomu nejspíš pořád vracet. Pozitivní myšlení "jedu" intenzivně více než dva roky, ano, život je mnohem lehčí. Tato metoda mi objasnila některé detaily, se kterými jsem nemohla hnout. Za to vám Děkuji! Ani nevím co vám přát, tak tradičně to NEJ.. Oba vás na dálku objímám.“

Marta Čermáková

Pojďte to zkusit taky. Pro získání dalších informací a shlédnutí dalších videjí je třeba odeslat emailový formulář. Pak obdržíte do e-mailu všechny informace a instrukce, které potřebujete k tomu, aby Vaše vztahy byly opět harmonické.

Navštivte www.harmonickevztahy.cz

Jak uplatnit slevový kód na Harmonickevztahy.cz?

Portál HarmonickeVztahy.cz nenabízí žádné služby za úplatu, není proto možné uplatnit žádné slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které můžete získat prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky prostřednictvím odkazů v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.harmonickevztahy.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Harmonickevztahy.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.