Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Hashflare.io slevový kupón, Hashflare.io slevový kód

Hashflare.io slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.18/5, 33 hlasování)
Pokračovat na www.hashflare.io

Aktuální slevy a akce - leden 2022Více o Hashflare.io

Nakupování na Hashflare.io...

HashFlare je služba pro těžbu kryptoměn takzvaně v cloudu vytvořená specialisty od HashCoins v roce 2015. V krátkém čase se HashFlar stalo jedním z největších poskytovatelů výpočetního výkonu pro těžbu bitoinu, litecoinu, etherea a dalších kryptoměn. Od roku 2016 se HashFlar stalo nezávislou společností. Pro samotnou těžbu je využíváno celé řady zařízení, které jsou specificky určené pro efektivitu těžby.

Team Hashflar LP vždy chtěl dosáhnout toho, aby těžba byla dostupná nejen nadšencům, ale také běžným uživatelům. Díky důkladné práci inženýrů, vývojářů a dalších specialistů stejně jako partnerských společností Hashflare uspělo v poskytování této služby více než 2 a půl milionu uživatelů.

Pokud máte jakékoliv dotazy, zákaznický servis společnosti vám rád vše zodpoví. Odpovědi na často pokládané dotazy najdete v anglickém jazyce pak přímo na hashflare.io.

V případě Hashflare.io nepotřebujete sami žádný hardware na těžbu. Výkon si kupujete takzvaně v cloudu. Podobně, jako když si pronajímáte server pro databázi a webové služby. V zásadě to vypadá tak, že platíte určitý výkon v dolarech a dostáváte zpět výplatu v Bitcoinech nebo jiných kryptoměnách podle aktuálního výkonu. Důležité ovšem je, že dostáváte vždy objem kryptoměny, který daný výkon vytěží. Zisk není garantovaný, protože výkupní ceny kryptoměn se mohou v čase výrazně měnit. Všechny kontrakty jsou v ceníku nabízeny ročně.

Během těžby se můžete rozhodnout, ve kterém poolu (skupině) chcete těžit. To dovoluje vybrat tu nejvýhodnější variantu těžby. Nečekají na vás žádné poplatky. Každá transakce je pečlivě zdokumentována. Těžba začíná automaticky po potvrzení platby. První výplatu navíc můžete mít na své peněžence během 24 hodin.

Svůj postup můžete na Hashflare.io sledovat v reálném čase díky důkladným statistikám. Kromě samotného objemu vytěžené kryptoměny máte také přehled o aktuálních cenách jednotlivých kryptoměn na trzích. Díky tomu budete vždy vědět, kdy je dobrý čas pro prodej a kdy je naopak lepší s prodejem vyčkávat. Výběry do vaší peněženky jsou okamžité – žádné zdržení. Právě proto, abyste mohli na situaci na trhu reagovat okamžitě a neztráceli peníze kvůli nevýhodnému prodeji.
Kromě samotné těžby můžete vydělávat také díky partnerskému programu. Partneři získávají 10 % provizi z každého nákupu, který učiní zákazníci. Partneři s dobrým provozem mají unikátní příležitost získat promo materiály.

Pokud se chcete o cloudovém nebo také vzdálením hostovaném těžení dozvědět více, navštivte hashflare.io. Všechny informace tam najdete v anglickém jazyce. Rozhraní služby nebylo přizpůsobeno do českého jazyka. Za pomoci anglického jazyka můžete zůstat v kontaktu také díky sociálním sítím – Facebook, Twitter, Instagram nebo VKontakte.

Přejeme vám spoustu zisků díky této službě, kdy přesně víte, za co platíte a kolik vyděláte. To může totiž být velkou nevýhodou fyzickou těžbou u sebe doma – je velmi těžké vyčíslit opravdové náklady.

Navštivte www.hashflare.io

Jak uplatnit slevový kód na Hashflare.io?

Slevový kód je možné uplatnit během platebního procesu.

Navštivte www.hashflare.io

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hashflare.io
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.