Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Helisim.cz slevový kupón - září 2020

Helisim.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.helisim.cz

Aktuální slevy a akce - září 2020


Doporučené nabídky

Více o Helisim.cz

Nakupování na Helisim.cz...

Téměř každý chlapec i dospělý muž občas zatouží se posadit do některého z bojových strojů a představit si to, jaké je létat na nebi. V tomto případě se Vám může sen alespoň částečně splnit díky simulátoru Helisim.Díky Helisim.cz poznáte svět z úplně jiné perspektivy – z pohledu pilota helikoptéry. Pokud tedy zvednete oči k nebo pokaždé, když uslyšíte bzučivý zvuk helikoptéry, pak je Helisim zážitkem přesně pro Vás. Letět helikoptérou je úplně jiný pocit, než letět letadlem – pocítíte adrenalin, vaše srdce bude bít neskutečnou rychlostí a naprosto Vás obklopí pocit volnosti. A i to poznáte v simulátoru Helisim.

Stačí si nasadit na hlavu brýle a země náhle zmizí v nedohlednu. S pomocí plně pohyblivého simulátoru letu i vy můžete poznat na vlastní kůži požitek z letu helikoptérou a zažít ten naprosto reálný pocit z letu nad zemí. Pro navození té dokonalé atmosféry, a především skutečné představy se používají nejmodernější brýle 3D Oculus Rift CV1, které budete během celé simulace nasazené na hlavě. Brýle jsou pohodlné, nikde netlačí a během zážitku nebudete vůbec vědět, že je máte na hlavě.

Proč byste si měli jako zážitek zvolit právě Helisim? Protože s jedná o plně pohyblivý simulátor, který navodí nejen obrazový zážitek, ale kompletní i pohybový smyslový zážitek. Simulátor Helisim je také skvělý nevšední zážitek, který se hodí jako dárek. Helisim je vhodný nejen pro každého fanouška létání. Samozřejmě musíte k simulátoru dojet. Helisim se nachází u centra prahy v klimatizovaných prostorách.

Při nákupu poukázky máte na výběr ze 3 možností. 45 minutový let s instruktáží, která Vás než usednete se simulátorem seznámí. Dále také 60 minutovou variantu opět s instruktáží. Pokud to máte do Prahy daleko, je vhodné spojit zážitek na Helisim také se simulátorem stíhačky Messerschmitt Bf 109. K oběma zážitkům dostanete před jejich uskutečněním instruktáž, abyste si pilotování strojů užili co nejvíce. Zakoupit můžete samozřejmě poukazů více, pokud chcete obdarovat větší počet osob. Kombinovat je můžete zcela libovolně. Doručení poukazů samotných je zdarma, a to jak elektronicky, tak papírově poštou, pokud o tuto službu budete mít zájem.

Platit můžete bankovním převodem, na dobírku, elektronickou poukázkou nebo třeba bitcoinem. Pokud máte k zážitku dotazy, navštivte přímo Helisim.cz, kde naleznete nejčastější otázky FAQ.

Poté co obdržíte poukaz, je třeba kontaktovat provozovatele Helisim.cz simulátoru a domluvit si konkrétní termín. Rezervace jsou možné od pondělí do neděle od 10 hodin do 21 hodin večer.

Věříme, že se Vám bude Helisim líbit, a že se třeba i někdy vrátíte nebo doporučíte zážitek také svým kamarádům, kteří jej zajisté budou také milovat.

Navštivte www.helisim.cz

Jak uplatnit slevový kód na Helisim.cz?

VideonávodPopis

1) Vyplňte své osobní údaje pro fakturaci

2) Vyberte si variantu simulátoru, která se Vám nejvíce zamlouv

3) Pod údaji, které jste vyplnili naleznete zaškrtávací políčko „Mám slevový kupón“. Po jeho zaškrtnutí se objeví políčko, kam vložíte kód a potvrdíte jej tlačítkem „použít“. Pokud je kód platný, bude cena odečtena od Vaší konečné ceny objednávky.4) Dokončete objednávku.

Navštivte www.helisim.cz

Skončené nabídky

300 Kč na simulátor helikoptéry od Helisim.cz kupón (do 31.1.2019)
Poukaz 45 min. + instruktáž od 1790 Kč (do 14.12.2017)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Helisim.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.