Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Slevové kupóny a slevové kódy do Hellspy.cz

Hellspy slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.75/5, 141 hlasování)
Pokračovat na https://www.hellspy.cz/

Aktuální slevy a akce pro červen 2023


Podobné slevy a akce

Více o Hellspy.cz

Nakupování na Hellspy.cz...

Hellspy.cz je známé placené úložiště a prostor pro sdílení souborů na internetu. Služba funguje na principu nabíjení kreditů za peníze. Kredity pak můžete použít ke stažení určitého množství dat. Na portál tak můžete nahrát své vlastní soubory a rozeslat je e-mailem dalším uživatelům pomocí odkazu. Služba na rozdíl od konkurence nenabízí možnost stáhnout soubory zdarma. Příjemce tedy musí vždy zaplatit za stažení souboru. Výhodou takového uspořádání je velmi nízká možnost infekce skrze stahované soubory. Zároveň mají soubory nahrané veřejností výrazně vyšší kvalitu.

Pokud se domníváte, že je třeba zařizovat účet pro stažení souboru, pletete se. Soubor je možné stáhnout pomocí platby SMS. Pokud tedy máte zájem pouze konkrétní soubor, je třeba v ceníku zvolit množství kreditů odpovídající velikosti stahovaného souboru. Doporučujeme ovšem si účet zařídit. Je nepravděpodobné, že velikost bude přesná a zřejmě Vám kredity zbydou – byla by škoda o ně přijít.Služba nabízí možnost stažení Hellspy klienta. Nemusíte tedy spoléhat ne nespolehlivý downloader integrovaný v prohlížečích. Klient Vám umožní přestat stahovat v polovině souboru a pokračovat později. Zároveň máte přehled o svých kreditech.

Upozorňujeme, že provozovatel Hellspy neručí za sdílené soubory. Uvažte tedy prosím, zda nenahráváte licencovaná díla. Jejich veřejné sdílení je v rozporu se zákony České republiky. Pokud poskytujete své přihlašovací údaje dětem, upozorňujeme, že na Hellspy jsou umístěna také pornografická videa a další erotický obsah. Je tedy doporučeno nastavit rodičovský zámek.

Své vlastní soubory můžete samozřejmě stahovat zdarma. Máte možnost také vydělávat kredity. Pokud nahrajete obsah, který je pro ostatní zajímavý, budou Vám nabíhat kredity. Ty pak můžete uplatnit pro své vlastní stahování.

Integrovaný vyhledávač Vám pomůže vyhledat přesně ty soubory, které si přejete. Hellspy má díky svojí spolehlivosti velkou uživatelskou základnu, je tedy možné vybírat z velkého množství aplikací, audiovizuálních souborů nebo knih a dokumentů.

Přejeme příjemné a rychlé stahování.

Navštivte www.hellspy.cz

Jak uplatnit slevový kód na Hellspy.cz?

Jak se na Hellspy registrovat?

1) Klikněte vpravo nahoře na „vytvořit nový účet“2) Vyplňte své údaje a nezapomeňte zakliknout souhlas s podmínkami užití.3) V tuto chvíli je již účet vytvořen, ale pro stahování je třeba dobít kredit

4) Klikněte vpravo na šipku u svého jména a dále na „můj účet“. Pak pokračujte na „dobít kredit“ vpravo.5) Vyberte si platební metodu (SMS, převod, karta) a pokračujte dle instrukcí uvedených v jednotlivých metodách.

Navštivte www.hellspy.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hellspy.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.