Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Hezkarouska.cz slevový kupón - říjen 2021
Hezkarouska.cz

Hezkarouska.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.67/5, 9 hlasování)
Pokračovat na hezkarouska.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021

50% sleva na ochrannou roušku od Hezkarouska.cz

74% fungovalo

Ručně vyráběné designové 2-vrstvé ochranné roušky ze 100% bavlny nejvyšší kvality v bílé barvě s gumičkami a luxusně vyšitou vlajkou ČR. Akční nabídka platí jen do vyprodání zásob nebo odvolání e-shopu.

Hlasování (27x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 11.10.2021

Více o Hezkarouska.cz

Nakupování na Hezkarouska.cz...

Hezkarouska.cz je obchod, který nabízí exkluzivní ochranné ústní roušky, na kterých je vyšitá vlajka České republiky – SPOLU TO ZVLÁDNEME! Jedná se o opakovaně použitelné 2 vrstvé roušky vyrobené ze 100 % bavlny nejvyšší jakosti navíc s částicemi stříbra. Kromě nich nabízí designové roušky, jednorázové roušky a respirátory, ústenky s potiskem nebo výšivkou a také ochranné štíty. Pokud dnes objednáte, můžete se na roušky těšit už do 48 hodin od objednání.Obchod nabídne zastoupení v 6 různých státech včetně České republiky:

SLOVENSKÁ REPUBLIKA - WWW.PEKNERUSKA.SK

Rakousko - www.schoneschutzmasken.at

Německo - www.schoneschutzmasken.de

Švýcarsko - www.schoneschutzmasken.ch

Anglie - https://www.nice-face-masks.com

Protože si na Hezkarouska.cz uvědomují vážnost situace ohledně pandemie koronaviru, snaží se pomoci podle možností všem, kteří o to požádají. Koupí produktů tak podpoříte iniciativu dodávání ochranných materiálů do zdravotnických i jiných zařízení.

Na Hezkarouska.cz také rádi vyrobí roušky na míru pro vaší firmu ve vašich barvách a s vaším logem podle ceníku:

20 kusů - 250 Kč / kus
50 kusů - 200 Kč / kus
100 kusů - 175 Kč / kus
500 kusů - 150 Kč / kus
1 000 kusů - 125 Kč / kus
5 000 kusů - 100 Kč / kus
Ke každému balíčku je možné dokoupit balení 8x BURBEGEL za doplatek jen 2 500 Kč. Ceny se samozřejmě budou v budoucnu měnit - proto navštivte hezkarouska.cz a získejte aktuální ceník.

Cena je včetně 2-vrstvé bílé roušky ze 100% bavlny s gumičkami a DPH. Objednávky prosím zasílejte na info@hezkarouska.cz

Projekt peknérúška.sk byl zahájen 13. března 2020 a obchod vznikl o 3 dny později. Od té doby na trh přináší na trh nové zajímavé projekty. Vyřídil od té doby už tisíce objednávek. Klienti se rádi vracejí a oceňují především kvalitu produktů a rychlost jejich dodání.

O dodání zboží k vám domů se postará Česká pošta. Platit můžete platební kartou předem, bankovním převodem předem nebo na dobírku.

Věříme, že s ochrannými prostředky od hezkarouska.cz se vám podaří zabránit infekci nejen koronaviru, ale i dalším nemocem, které mohou přijít v budoucnu. Nespoléhejte na rozvolňování opatření jako na konec této krize. Viry jsou nepředvídatelné. Koronavirus možná změní naši kulturu. Roušky na ulicích uvidíme možná častěji a ani nám to nepřijde dobré. A vaším spolehlivým partnerem v těžkých dobách bude vždy obchod Hezkarouska.cz. Přejeme vám příjemný nákup a pevné zdraví.

Navštivte hezkarouska.cz

Jak uplatnit slevový kód na Hezkarouska.cz?

Internetový obchod hezkarouska.cz aktuálně nenabízí možnost uplatnit slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Hezkarouska.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů budeme vás o takové možnosti informovat včetně podrobného návodu na využití takového kódu.

Navštivte hezkarouska.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Hezkarouska.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.