Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Honzovahypoteka.cz slevový kupón - červenec 2019

Honzovahypoteka.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.honzovahypoteka.cz

Aktuální slevy a akce - červenec 2019


Doporučené nabídky

Více o Honzovahypoteka.cz

Nakupování na Honzovahypoteka.cz...

Začínáte přemýšlet o hypotéce a nemáte žádného známého na finančním trhu? Možná právě pro Vás je tady skvělá aplikace HonzovaHypoteka.cz od známého finančního vyhledávače ChytryHonza.cz. Co dokáže HonzovaHypoteka?HonzovaHypoteka.cz Vám pomůže získat cílenou nabídku hypotéky, přesně podle Vašich přestav. Používáním portálu HonzovaHypoteka.cz se k ničemu nezavazujete a ani nebudete otravováni kvanty finančních poradců. HonzovaHypoteka.cz je pouze informačním portálem, který Vám pomůže zprostředkovat obchod mezi vámi a bankou nebo finančními poradci.

Jak to funguje? Vy jednoduše vyplníte parametry, které byste od hypotéky očekávali – tedy jaký typ nemovitosti plánujete nakoupit, kolik peněz potřebujete půjčit, jaká je hodnota nemovitosti, jaké další ručení můžete nabídnout, jaký je Váš čistý měsíční příjem atd. Také záleží na lokalitě – v každé lokalitě působí jiní poradci. Tímto způsobem si zadáte anonymní poptávku na online tržišti hypoték.

HonzovaHypoteka.cz po Vás žádá vyplnění osobních údajů, ty ale nejsou s žádnými poradci sdíleny. Ve chvíli, kdy máte vytvořenou online poptávku po hypotéce, můžete očekávat, že Vám do Vašeho profilu na HonzovaHypoteka.cz začnou přistávat individuální nabídky finančních poradců, které Vám budou nabízet různé parametry hypotéky. Nikdo Vás nebude kontaktovat. Dostanete nabídku a je pouze na Vás, zda na ní poradci odpovíte nebo ne. Poradci Vás sami nikdy kontaktovat nebudou. Díky tomu, že jednotlivé nabídky budou srovnány vedle sebe, získáte brzo představu o tom, která nabídka je výhodnější.

Pokud si nějakou hypotéku vyberete, poradce či banka, která Vám ji nabídla ji už vyřídí za Vás. Po úspěšném vyřízení můžete ohodnotit práci poradce a ulehčíte tak výběr ostatním uživatelům portálu HonzovaHypoteka.cz. Pokud stále nejste přesvědčeni o tom, jak HonzovaHypoteka.cz funguje, navštivte přímo portál HonzovaHypoteka.cz a podívejte se na instruktážní tutoriály, které vám přesně ukáží, kam kliknout a jak získat ty pravé informace.Přehled o nabídkách, které Vám poradci učinili získáte ve Vašem vlastním profilu v záložce Moje nabídky. HonzovaHypotéka vám také ráda odpoví na Vaše dotazy. V sekci Moje poradna můžete zadat jakýkoliv dotaz týkající se Hypoték a během několika hodin až dní se můžete těšit na to, že Vaše otázka bude zodpovězena. Odpovědi na Vaše otázky budete mít stále na očích, takže se nemusíte obávat, že byste o ně přišli.

Myslíme si, že portál HonzovaHypoteka.cz je velmi šikovným a spolehlivým nástrojem, díky, kterému můžete provádět skvělý průzkum trhu zcela zdarma.

Navštivte www.honzovahypoteka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Honzovahypoteka.cz?

1) Na titulní straně vyberte, jaký typ nemovitosti chcete kupovat a v jaké lokalitě

2) Nyní je třeba vyplnit podrobný dotazník, který se stane předmětem Vaší poptávky. Vyplňujte údaje zodpovědně, aby nabídky mohly být co nejvíce konkrétní. Dole je také nutno vyplnit své osobní údaje, které ale nebudou s poradci sdíleny.

3) Nyní máte vytvořený svůj profil a začínají vám chodit nabídky jednotlivých poradců a organizací. Jejich přehled zjistíte v záložce „Nabídky“ nahoře. Jak vidí Váše veřejné profily poradci se můžete podívat v záložce Poptávky.4) Nyní Vám již nezbývá než vyhodnocovat nabídky a případně se poradců dotázat na další informace.

Navštivte www.honzovahypoteka.cz

Skončené nabídky

Jen tři jednoduché kroky s Honzovahypoteka.cz (do 18.9.2017)
Porovnejte nabídky na Honzovahypoteka.cz (do 19.8.2017)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Honzovahypoteka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.