Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Hostmonster.com slevový kupón, Hostmonster.com slevový kód
Hostmonster.com

Hostmonster.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.58/5, 38 hlasování)
Pokračovat na www.hostmonster.com

Aktuální slevy a akce - březen 2023

30 dní na vrácení peněz s Hostmonster.com

100% fungovalo

Pokud nebudete se službami HostMonster.com spokojeni, budou Vám do 30 dnů od zahájení služby vráceny Vaše peníze. Dostanete plnou náhradu pouze za svou hostingovou službu. Záruka vrácení peněz se nevztahuje na většinu doplňkových produktů, jako jsou domény, vzhledem k jedinečné povaze jejich nákladů.

Hlasování (85x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.


CAPTCHA

Zkontrolováno 9.3.2023

Více o Hostmonster.com

Nakupování na Hostmonster.com...

Pokud si zařizujete web nebo internetový obchod, od svého hostingu očekáváte především jedno – aby za cenu, kterou jste zaplatili, poskytl v prvé řadě spolehlivost. A to si uvědomují na hostingu HostMonster.com. Spolehlivost berou jako klíč ke svému úspěchu. Tohoto cíle se snaží dosáhnout především redundancí systémů.Hostmonster provádí služby hostingu tisícům obchodníků a soukromým osobám již od roku 1996. Poskytuje služby, které jsou špičkové za cenu, která je velice příznivá.

Pokud se rozhodnete využít služeb hostingu HostMonster, můžete očekávat špičkovou zákaznickou podporu, kvalitní vybavení, maximální garantovaný uptime, vysoce spolehlivé a přehledné uživatelské administrační rozhraní, širokou sadu nástrojů, bezpečnost a redundanci systémů, profesionální a čestný přístup.

Přes sekci help pak můžete řešit jakékoliv problémy. Jsou zde kontakty na operátory nebo možnost otevřít ticket. Některé problémy pak můžete vyřešit sami s pomocí FAQ. Zároveň jsou dostupné videotutoriály. Pokud požádáte operátory o odpověď na otázku, kterou řeší tato textová pomoc, budete na ni stejně pravděpodobně odkázáni, proto doporučujeme si jí pečlivě pročíst před odesláním ticketu nebo kontaktováním operátorů.

Pokud Vám služby HostMonstra nebudou vyhovovat, můžete kdykoliv službu odhlásit a dostanete peníze za nevyčerpaný hostovací čas zpět včetně všech poplatků – taková je záruka kvality.

Ještě předtím, než se vrhnete do objednávky svého hostingu, můžete probrat detaily s operátory prostřednictvím on-line chatu přímo na webu HostMonster.com. Rádi Vám poradí. Není třeba být profesionálem v oboru, nicméně budete potřebovat anglický jazyk ke komunikaci. Můžete si také vyzkoušet Demo uživatelského rozhraní, se kterým budete pracovat, pokud si službu zakoupíte. Jedná se o velmi uživatelsky přívětivé a jednoduché rozhraní, kam si budete chtít nakonec převést všechny svoje existující domény. Pod Záložkou Hosting Features najdete všechny služby a parametry, které můžete očekávat od HostingMonstra.

Navštivte www.hostmonster.com

Jak uplatnit slevový kód na Hostmonster.com?

1) Jako první musíte dole na stránce najít žluté tlačítko „Get Started Now“

2) Nyní vyberte program, který Vám nejvíce vyhovuje. První dva jsou omezené počty stránek a e-mailových účtů a také velikostí alokovaného místa. Nejdražší varianta je neomezená.

3) Vyberte si doménu a jméno a ověřte, zda je dostupná. Můžete také převést svoji existující doménu pod HostMonster. Pokud registrujete novou doménu, dostanete ji i k nejlevnějšímu programu zcela zdarma.

4) Nyní je třeba vyplnit své osobní údaje, zkontrolovat vybraný program a přikoupit některé další služby, pokud budete mít zájem. Nezapomeňte také vyplnit číslo kreditní karty – jedná se o jediný možný způsob úhrady.

5) Nyní máte svůj hosting zařízený a můžete začít pracovat.

Navštivte www.hostmonster.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hostmonster.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.