Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Hotelkampa.cz slevový kupón - říjen 2021

Hotelkampa.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3/5)
Pokračovat na www.hotelkampa.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021Více o Hotelkampa.cz

Nakupování na Hotelkampa.cz...

Proč pro svůj pobyt s prémiovým zážitkem nezvolit právě Hotel Kampa s rezervací na webu hotelkampa.cz. Hotel je situovaný na Malé straně v samém historickém centru prahy. Je obklopen zelení parku Kampa, okolními restauracemi a hlavními atrakcemi staré Prahy. V pěší docházkové vzdálenosti je Karlův most, Pražský hrad, Petřín, Národní divadlo, Staroměstské a Václavské náměstí. Poblíž je zastávka městské dopravy a můžete tu i zaparkovat.V hotelu Kampa zažijete jedinečnou atmosféru památkově chráněné budovy ze 17. století s exkluzivní historickou výzdobou. Jedná se o výjimečnou a klidnou lokalitu Starého Města pražského, parku Kampa a Čertovky. Čeká na vás bohatá bufetová snídaně v hotelovém Rytířském sále. Jedná se o vyhlášenou gastronomii a catering, svatební hostiny a oslavy. Parkování je přímo u hotelu, WIFI je v celém hotelu zdarma. Využívat můžete kvalitní konferenční zázemí se salonky. Nejvýhodněji získáte ubytování přímou online rezervací se zabezpečenou platební bránou.“První písemná zmínka o komplexu budov, kde se nachází Michnův palác a hotel Kampa, pochází z roku 1293. V roce 1330, královna Eliška Přemyslovna založila klášter na této půdě, který byl vypálen v roce 1420. Poté, již neexistují žádné záznamy o tomto místě a budovách.
Další zmínka pochází ze 17. století, což je nejdůležitější období pro Michnův palác a hotel Kampa. Michnův palác byl postaven v renesančním stylu a šestkrát přestavěn. V této době byla postavena jízdárna a stáje, které nyní slouží jako hotel a restaurace (Hotel Kampa).
Od roku 1767 se palác stal sídlem rakouské armády. V roce 1921 koupila palác Česká obec sokolská, a ta jej spravuje doposud


Hotelové pokoje jsou vkusně zařízeny a jejich vybavení zdůrazňuje především historii a jedinečnost budovy ze 17 století. Hotel je jako chráněná památková budova. Nemůže tedy nabízet klimatizované prostory. K základnímu vybavení však patří účinný přenosný ventilátor. Pro hosty jsou připravené nekuřácké pokoje.

V hotelu se nachází samozřejmě také restaurace Rytířský sál – Stará zbrojnice. Jedná se o reprezentativní restaurační prostor s atmosférou rytířů a mušketýrů. Tato restaurace nabízí pro hosty bohatý snídaňový teplý a studený bufet s živou hudbou. Nechybí ani tradiční česká a mezinárodní jídla po celý den. Pečuje o vás Culinary Team kuchařů s mezinárodními zkušenostmi.

Prostor je skvělý také pro svatby, rauty, bankety a rodinné oslavy. Venkovní zahradní restaurace nabídne gril. Hosté mají možnost využít také piknikové koše pro relaxaci v parku Kampa.

Navštivte www.hotelkampa.cz

Jak uplatnit slevový kód na Hotelkampa.cz?

Pro uplatnění slevového kódu klikněte na velké zlaté tlačítko s nápisem „REZERVACE“.
Tam vyplníte termíny od kdy do kdy chcete rezervovat a pro kolik osob. Je zde také políčko označené jako „Kód speciální nabídky/sazby“. Tam vložte svůj kód.Nabídky ubytování, které vám vyskočí pak budou již se slevou, pokud je kód platný. Kód platí pro celou rezervaci objednávky. Sledujte ovšem podmínky popsané v konkrétní nabídce.

Navštivte www.hotelkampa.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Hotelkampa.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.