Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Hubnutimkezdravi.cz slevový kupón - říjen 2021

Hubnutimkezdravi.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(/5, 1 hlasování)
Pokračovat na www.hubnutimkezdravi.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021Více o Hubnutimkezdravi.cz

Nakupování na Hubnutimkezdravi.cz...

Není žádným tajemstvím, že obezita a nadváha snižují tělesný komfort, způsobují fyzické i psychologické problémy a ultimátně zkracují lidský život i o desítky let. Obezita trápí Čechy a stojí až za 30 % úmrtí v České republice. Obezita je řazena mezi chronická onemocnění. Je jedním z nejvýznamnějších celosvětových problémů nejen v dospělé a dospívající populaci, ale už i v dětské populaci. Zároveň se jedná o nejrozšířenější metabolické onemocnění na světě se stále stoupajícím trendem.Boj s problémem je během na dlouhou trať. A většina lidí bude potřebovat pomoc. Hubnutimkezdravi.cz je poradna nebo síť poraden, kde najdete výživové specialisty, kteří kromě úvodního odborného výživového kurzu procházejí pravidelným vzděláváním v oblasti výživy. Působí po celém Česku a Slovensku, kde se více než 200 z nich stará o vaše zdraví.

V základních službách byste hledali 4 balíčky. Úvodní balíček za výhodnou cenu obsahuje základní diagnostiku na profesionálním certifikovaném přístroji, jednorázovou konzultaci s výživovým specialistou a měření krevního tlaku.

Základní program pak už platíte měsíčně. Ten v sobě má osobní výživový plán včetně gramážové kuchařky na míru jídelníčku a recepty. Jídelníček je sestaven na základě diagnostik a rozboru krve. Obsahuje seznam nevhodných potravin, které mohou bránit vašemu hubnutí. Získáte minimálně 10 receptů pro každé denní jídlo od snídaně po večeři pro chutnou a rychlou přípravu. Získáte také pravidelnou odbornou péči pro zabezpečení dlouhodobých výsledků.

Intenzivní program navíc nabídne funkční potraviny a doplňky ve formě poukázky na nákup v hodnotě 3000 Kč, chytré náhrady nevhodných potravin, doplňky stravy pro rychlejší hubnutí, doplňky stravy pro pevnější zdraví, doplňky stravy pro podporu detoxikace.

A nakonec je tu komplexní program, který se zaměřuje navíc na pohyb. Nabídne online cvičeb program pro dvakrát rychlejší hubnutí na centimetry. Cvičení bude zohledňovat váš věk, zdravotní stav i aktuální kondici. 2-3x týdně budete dostávat cvičební videa, která budete moc simulovat z pohodlí vašeho domova a sledovat je na PC, tabletu, telefonu nebo televizi.

Portál hubnutimkezdravi.cz slouží pro to, aby vás seznámil s jednotlivými programy a umožňil vám je rezervovat. Stačí vyplnit rezervační formulář, kterým se přihlašujete na vstupní diagnostickou konzultaci za akční cenu (která se může měnit). Samotný program si pak zvolíte během této konzultace, poté co vám budou prezentovány její výsledky a domluvíte se individuálně s výživovými poradci.

Věříme, že se vám i díky hubnutimkezdravi.cz podaří dosáhnout kýžené hmotnosti a s tím spojeného lepšího pocitu a lepší zdravotní kondice. Hodně zdaru.

Navštivte www.hubnutimkezdravi.cz

Jak uplatnit slevový kód na Hubnutimkezdravi.cz?

Hubnutimkezdravi.cz nenabízí možnost uplatnění slevových kódů, protože pouze informuje a zajišťuje rezervace konzultací. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do hubnutimkezdravi.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.hubnutimkezdravi.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Hubnutimkezdravi.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Hubnutí