Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Humator.com slevový kupón, Humator.com slevový kód

Humator.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.32/5, 19 hlasování)
Pokračovat na humator.com

Aktuální slevy a akce - srpen 2022Více o Humator.com

Nakupování na Humator.com...

„Máte to pouze na jednu – dvě stránky a potřebujete to mít přeloženo nejlépe ještě dnes? Šup sem s tím!“ Takové je úvodní slovo portálu Humator.com, která slouží pro zadávání objednávky překladu online. Za 2 minuty může být text u profesionálního překladatele.

Humator je poskytovatel překladů od profesionálních překladatelů. Portál vám umožní získat perfektní překlad lehce a rychle. Pro vytvoření online objednávky stačí kliknout na velké červené tlačítko.Vybrat si můžete z jakého do jakého jazyka a jaký typ textu si přejete přeložit. Stačí zkopírovat a vložit text nebo nahrát celý soubor. Ve stejném okamžiku se také zobrazí cena za překlad. Svou objednávku pak jednoduše dokončíte a zaplatíte online. Text bude přeložen jedním z profesionálních překladatelů s dlouholetými zkušenostmi. Jedná se o tým nativních nebo vysoce kvalifikovaných překladatelů, kteří jsou pečlivě vybírání a prověřováni. Proto vám je schopný humator.com nabídnout záruku kvality přeloženého textu.

Přeložený text obdržíte na váš e-mail. Budete-li mít nějaké otázky, můžete kdykoliv kontaktovat zákaznickou podporu a popřípadě sjednat nápravu. Cílem služby je především dostat k vám překlad v co nejkratším čase. Nebudete tak muset ztrácet čas kontaktováním několika agentur a dožadováním se kalkulace.

Služba běží už více než téměř 3 roky a za tu dobu obdržela 0 reklamací. Využívat je možné 25 jazykových kombinací. Pokud ale nenajdete tu kombinaci, kterou hledáte, stačí napsat a něco se vymyslí.

Registrovaní uživatelé mají k dispozici přehled předešlých objednávek. Mohou sledovat stav vypracování a objednávky, získají slevy a další výhody, podporu 24/7 a především rychlejší a snadnější vytvoření objednávky díky předvyplněným kontaktním údajům.

Zájemci o pozici překladatele se mohou stát překladatelskými hrdiny. Přímo na humator.com se do projektu můžete zapojit jako překladatel.

Doporučujeme vám se každopádně před zadáním překladu registrovat. Nebude tak hrozit nějaké nedorozumění a u humator.com si budou vždy jistí, s kým jednají. Budou vám také schopni přeložený text zaslat znovu, kdybyste jej nedopatřením ztratili.

Navštivte humator.com

Jak uplatnit slevový kód na Humator.com?

1) Klikněte na velké červené tlačítko „Objednat překlad“

2) Vložte text, zvolte jazyk, ze kterého a do kterého budete chtít text přeložit a zvolte také typ textu. Můžete také nahrávat celé soubory ve formátech docx, txt, pdf, odt nebo rtf. Maximální velikost souboru je 5 %. Vždy se jedná o menší texty. Maximální počet znaků je 2 000 Kč pro vložení bez souboru. Celý text by pak neměl překročit dvě normostrany. Může se jednat o překlad nebo korekturu překladu.3) Ve stejném formuláři, kde je nahrávání souborů můžete vložit promo kód do políčka „Tvůj promo kód“. Pak už jen kliknete na „Použít“. Pokud je kód aktivní bude cena objednávky snížena. Pak už jen dejte pokračovat a dokončete svou objednávku.

Navštivte humator.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Humator.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.