Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Slevové kupóny a slevové kódy do Huranahory.cz

Huranahory.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.79/5, 48 hlasování)
Pokračovat na www.huranahory.cz

Aktuální slevy a akce (prosinec 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Huranahory.cz

Nakupování na Huranahory.cz...

Co vznikne, když se spojí láska k horám a láska ke slevám? Vznikne slevový zájezdový portál HuraNaHory.cz. Ten ocení milovníci čerstvého vzduchu, kvalitní zábavy, sportu, dobrého jídla a pití a také zastánci pohody a kvalitních služeb. HuraNaHory.cz Vám zprostředkuje nabídky prověřené osobní návštěvou horských agentů. HuraNaHory.cz nabízí pouze místa, kde jsou sami spokojeni s přístupem, vybavením a dalšími službami. Takový servis Vám portál poskytuje už od roku 2012, kdy byl server poprvé spuštěn.

Huranahory slevové kupóny a slevové kódy

Portál má své nejsilnější období samozřejmě během zimního období, kdy každý z Vás hledá nejlevnější způsob, jak si v českých horách zalyžovat. Naleznete tu ale také nabídky na letní pobyty pro ty, kteří zimním sportům až tolik neholdují ale zato si rádi užívají skvělé letní pohody.

Pro každé letní období jsou pro Vás přichystané speciální akční nabídky. Například aktuální letní nabídka obnáší 5 až osm dní v hotelu s polopenzí, bowlingem a saunou v příjemném hotelu Zelený mlýn v Krkonoších. Zvolit můžete také letní týdenní relax pro celou rodinu s polopenzí v krásné přírodě Orlických hor s bazénem, 8 dní s plnou penzí v báječném krkonošském Horském Hotelu Javor, kde si můžete s voucherem dopřát také pizzu za 99 Kč dle výběru.

Podobnou nabídku pak můžete volit také pro jarní, podzimní a zimní dny s tím, že program je upraven právě pro tato období. Na portálu HuraNaHory.cz naleznete také kategorii Mega sleva, kde se například aktuálně nachází 66 % sleva na pobyt v hotelu Javor v Krkonoších. Nabídka se samozřejmě neustále mění. Obecně se dá říci, že nejvíc aktivních pobytů naleznete na portálu vždy vy zimním období.

Jako u každého cestovního portálu kupujete na portálu HuraNaHory.cz pouze vouchery. Tyto Vouchery Vám po zaplacení dorazí v elektronické podobě a je už jenom na Vás, zda voucher uplatníte sami nebo ho někomu věnujete jako dárek.

Věříme, že si na cestách po českých horských střediscích užijete spoustu zábavy, přijdete domů zrelaxovaní ať už hory navštívíte v létě nebo v zimě. Přejeme Vám šťastnou cestu. PS: těšit se můžete v zimě také na nabídku silvestrovských pobytů. Pokud si takový zarezervujete, přejeme Vám také šťastný nový rok.

Navštivte www.huranahory.cz

Jak uplatnit slevový kód na Huranahory.cz?

HuraNaHory.cz neposkytuje v současné době žádnou možnost uplatnit slevové kódy na vouchery na pobyty na horách. Veškeré nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím slevových kódů, získáte automaticky po přechodu do HuraNaHory.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a HuraNaHory.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně návodu na použití takových kódů.

Navštivte www.huranahory.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Huranahory.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.