Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Hyperslevy.cz slevový kupón - říjen 2021

Hyperslevy.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.54/5, 79 hlasování)
Pokračovat na www.hyperslevy.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021Více o Hyperslevy.cz

Nakupování na Hyperslevy.cz...

Chcete ušetřit? Každý chce. Pokud Vás zajímá jak se dostat k výhodnému zboží, zájezdům, výletům za kulinářskými specialitami, skvělé levné kosmetice, vstupenkám do wellness a fitness center a dalšími věcmi, pak navštivte portál HyperSlevy.cz. Hyperslevy jsou jedním z největších slevových portálu v České republice a fungují jako zprostředkovatel mezi zákazníkem a zařízeními, které poskytují služby nebo prodávají výrobky.Hyperslevy.cz fungují lokálně. V nabídkách zařízení jsou Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Jablonec nad Nisou, Hradec Králové a Olomouc a blízké okolí těchto měst. Další města zde zatím nenaleznete, ale nabídka se stále rozšiřuje. Pokud tedy hledáte nabídky, tak si před samotným vyhledáním, pomocí hledacího políčka, na levé straně vyberte město, které máte nejblíže.

Největší nabídka slev je nejspíše v oblasti cestování. Můžete zde nalézt výlety a zájezdy prakticky do každého koutu České republiky a také na Slovensko. Na výběr jsou zimní pobyty, gastronomické a wellness víkendové pobyty, lázeňské pobyty a další. Pomocí filtrů si jednoduše nastavte cílovou lokalitu, preferovanou délku pobytu, počet osob, typ stravy, typ ubytování, formu dopravy a cenovou kategorii. Pak už jen vybírejte ze skvělé nabídky těchto pobytů.

Samozřejmě je zde na výběr také cela řada produktů. Ty můžete vybírat z kategorií Auto/moto, cestování, domácnost a zahrada, doplňky stravy, drogerie a kosmetika, elektronika a příslušenství, erotika, fotografie, móda a doplňky, potraviny a nápoje, pro děti, sport, šperky a ostatní. Abyste věděli, co můžete očekávat, uvedeme Vám pár příkladů. Aktuálně můžete nakoupit například bezdrátový reproduktor s rozhraním Bluetooth se slevou 42%, magnetické tkaničky se slevou 72% nebo například sady sklenic na pivo a víno se slevou 49%.

Nejvíce oblíbené jsou pak wellness a fitnes vstupenky s akčními cenami. Nechte si profesionálně obarvit vlasy, vybělit zuby, odstranit tuk a celulitidu, upravit chodidla na pedikúře nebo si zaplaťte výhodný kruhový trénink, čokoládovou masáž a změňte svoji barvu na bronzovou v soláriu.

Nákupem na Hyperslevy.cz si kupujete Vouchery. Ty poté uplatníte u konkrétních obchodníků sami. Každý Voucher má jiné podmínky, které jsou na něm konkrétně uvedeny. Vouchery Vám přijdou do Vaší e-mailové schránky. Můžete si je vytisknout pro uplatnění v konkrétních zařízeních nebo jejich kódy vložit do internetového nákupního či rezervačního formuláře – opět záleží na konkrétní situaci. Vouchery mají obvykle omezenou platnost. Dávejte si proto na tuto platnost dobrý pozor a objednávejte služby a zboží s voucherem pro jistotu s předstihem.

Za vouchery můžete platit platební kartou, předem převodem na účet (v tomto případě Vám voucher přijde až po obdržení platby, která může trvat několik dnů), odloženou platbou Twisto (na fakturu se 14ti denní splatností) nebo prostřednictvím benefitních programů SODEXO, Gallery Beta, Benefit Plus a Benefity.

Věříme, že se službami a výrobky, které nakoupíte prostřednictvím slevového portálu HyperSlevy.cz budete spokojeni, a že je doporučíte svým přátelům.

Navštivte www.hyperslevy.cz

Jak uplatnit slevový kód na Hyperslevy.cz?

1) Pokud vlastníte náš nebo jiný slevový kód či poukaz, můžete jej uplatnit v sekci košíku – platba.

2) Ve způsobu platby vyberte zatrhávací políčko nazvané „Uplatnit dárkový poukaz“. Zobrazí se Vám políčko pro vložení kódu „Kód dárkového poukazu“. Dárkový či slevový poukaz bude přičten do Vašeho kreditu a těmito kredity bude poté pokrácena částka, kterou bude nutné zaplatit.3) Dokončete objednávku.

Navštivte www.hyperslevy.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Hyperslevy.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Hromadné slevy