Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Ionic-White.com slevový kupón, Ionic-White.com slevový kód

Ionic-White.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.97/5, 30 hlasování)
Pokračovat na cz.ionic-white.com

Aktuální slevy a akce - květen 2022Více o Ionic-White.com

Nakupování na Ionic-White.com...

Ionic White je systém na bělení zubů, který je snadno použitelný pro každého. Funguje na bázi LED technologie, u které bylo klinicky prokázáno, že zářivě bílých zubů můžete dosáhnout v pohodlí svého domova. Produkt již vyzkoušelo více než 10 milionů zákazníků po celém světě. Super sexy úsměv navíc můžete mít už během 2 minut.Účinek produktů je viditelný už po 2. minutě. Celá procedura zabere pouze 14 dní a na konci budete mít zářivě bílý úsměv. Přístroj má vestavěný časovač, aby se po vhodné době sám vypnul. Lepších výsledků samozřejmě dosáhnete tím, že přístroj opláchnete a proces budete opakovat ještě 2. Po přibližně 21 minutách budou vaše zuby o poznání bělejší.

Jedná se o technologii na bázi iontů, které jsou aktivovány LED světlem. Váš sen o dokonalém bílém úsměvu se tak díky Ionic White stane realitou a nutností pro vaše sebevědomí.

S krásnými a bílými zuby se pak budete víc smát. A krásný úsměv je sám o sobě předpokladem pro dobrou konverzaci, během které budete vyzařovat pozitivní emoce, díky kterým s vámi bude chtít každý trávit více času. Barvu vašich zubů negativně ovlivňuje tabák, konzumace některých potraviny a nápoje jako je káva, čaj nebo červené víno. Díky Ionic White si nemusíte nic z toho odpouštět. Při jakékoliv konverzaci pak budou zuby tím prvním, čeho si lidé všimnou. A díky zdravému sebevědomí budete také úspěšnější.

Při aplikaci Ionic White se používá modré LED světlo. V podstatě se jedná o elektromagnetické vlnění s různou vlnovou délkou. LED světlo je studené. Je vysílané skrze polovodivé diody a nevytváří žádnou tepelnou energii. Při léčbě nehrozí žádné riziko ani poškození ústní dutiny. Modré Led světlo má antibakteriální a čisticí účinky. Má schopnost působit na skvrny a aktivovat ionty stříbra, které jsou obsažené v gelu, které hrají klíčovou roli při procesu bělení. Modré LED světlo zabije bakterie, které problémy způsobují. Při pravidelné aplikaci tedy nejen vybělíte své zuby, ale také předejdete vzniku nových skvrn nebo zánětům dásní.

Balení obsahuje baterii, přístroj se světelnou jednotkou, 30 ml bělícího spreje, 15 ml bělícího aktivačního spreje, tuby s bělicím gelem, tuby s bělicím aktivačním gelem a návod k použití.

Čím více balení nakoupíte, tím více ušetříte. Zboží je doručováno během 1–2 pracovních dní od odeslání vaší objednávky. Záleží také na vaší lokalitě. Zboží je doručováno v pracovních hodinách. Platit můžete hotově při převzetí zboží.

Věříme, že dosáhnete svého cíle a vaše zuby budou do budoucna už pouze zářivě bílé.

Navštivte cz.ionic-white.com

Jak uplatnit slevový kód na Ionic-White.com?

Obchod Ionic-white.com nenabízí aktuálně možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které můžete získat prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net, budou aktivovány automaticky po přechodu do obchodu Ionic-white.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.Pokud se situace změní a obchod začne nabízet možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde, a to včetně podrobného návodu na aplikaci kódu.

Navštivte cz.ionic-white.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Ionic-White.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.