Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Ipage.com slevový kupón, Ipage.com slevový kód
Ipage.com

Ipage.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3/5, 24 hlasování)
Pokračovat na www.ipage.com/home

Aktuální slevy a akce - leden 2023

Více o Ipage.com

Nakupování na Ipage.com...

Ipage.com je další z řady hostingů, které se zaměřují na koncové uživatele, kteří chtějí snadno a rychle vytvořit webovou stránku bez znalosti tvorby webu. Ipage.com poskytne všechno, co budete potřebovat na to, abyste rozjeli webovou stránku za pár minut.

Aplikace pro tvorbu webu od ipage.com udělá z tvorby webu opravdovou hračku. Funguje na principu drag and drop, využívá šablony, které jsou responzivní a tím pádem vhodné pro zobrazování na všech velikostech displeje od telefonu až po obrazovku počítače. Jedná se o mocný, přesto jednoduchý nástroj.Rozjet svůj projekt nebo podnikání na internetu nebylo nikdy jednodušší.

Pokud si zvolíte hosting IPage – jakýkoliv plán, vězte, že v ceně už je zahrnuta doména. Nebudete ji tedy muset kupovat zvlášť a pokud budete platit své pravidelné platby, pak nebudete muset doménu ani obnovovat každý rok – vše funguje automaticky. Ke svému hostingu dostanete také e-mailovou adresu, respektive neomezené množství e-mailových adres na své vlastní doméně včetně automatických odpovídačů a přesměrování e-mailu. Další zajímavostí jsou kredity zdarma na reklamu. Dostanete ke svému plánu 200 dolarů na aktivování reklamy pro vyhledávače jako je Google nebo Bing.

Samozřejmostí je aplikace pro tvorbu webu. Je v ceně včetně tisíců profesionálně navržených šablon. Ke svému hotovému webu dostanete také nástroje pro sledování výkonu – tedy takové, kterými si ověříte, jak se stránce daří, kolik má návštěvníků, odkud přichází atd. To všechno si můžete vyzkoušet v rámci 30denní záruky na vrácení peněz. Pokud se vám bude prvních 30 dní zdát, že iPage není pro vás, dostanete své peníze zpět bez otravných otázek nebo přemlouvání.

iPage.coim je vhodné také pro provozovatele elektronických obchodů. Stejně snadno jako běžný web totiž vytvoříte svůj vlastní webový obchod, ve kterém budete prodávat zboží. Obchod nabízí pokročilou funkcionalitu.

Na svém účtu ipage.com můžete také hostovat neomezené množství domén a můžete je převádět i od konkurence zdarma. Podpora je dostupná opět zdarma 24 hodin denně po celý rok. A jako bonus pro zajištění bezpečnosti svých zákazníků a návštěvníků dostanete také zdarma SSL certifikát, který je dnes už prakticky podmínkou úspěšného webu.

Kromě standardního tarifu je dostupný také speciální Wordpress hosting pro ty, kteří milují tuto jednoduchou a univerzální platformu.

Za služby můžete platit v ročních, dvouročních nebo 3letých intervalech. Ceník se neustále mění. Standardně platí, že čím déle zaplatíte, tím nižší bude cena, ovšem během sepsání tohoto článku byly ceny stejné u všech délek. Platit můžete platební kartou nebo skrze PayPal.

Věříme, že díky vaší představivosti a jednoduchosti ipage.com vznikne krásný a praktický web, který vám bude na tomto hostingu věrně a dlouho sloužit.

Navštivte www.ipage.com/home

Jak uplatnit slevový kód na Ipage.com?

Ipage.com nenabízí aktuálně možnost ušetřit prostřednictvím slevového kódu. Veškeré akční nabídky na služby ipage.com, které jsou zveřejněny na stránkách našeho slevového portálu slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do ipage.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a hosting ipage.com začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takové výhody.

Navštivte www.ipage.com/home

Články

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Ipage.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.