Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Slevové kupóny a slevové kódy do Ipojisteni.cz

Ipojisteni slevový kód

Zobrazení: Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.4/5, 75 hlasování)
Pokračovat na www.ipojisteni.cz

Aktuální slevy a akce pro červen 2023


Podobné slevy a akce

Více o Ipojisteni.cz

Nakupování na Ipojisteni.cz...

Chcete si zajistit povinné ručení? Pardon, nechte mě to přeformulovat – potřebujete si zařídit povinné ručení? Je povinné, a přesto Vám nikdo neřekne, kde seženete právě to nejvýhodnější. Přitom to nemusí být zdaleka tak složité. Stačí vědět, kde hledat. IPojisteni.cz Vám pomůže vybrat to nejvýhodnější povinné ručení právě pro Vás.Ipojisteni.cz porovnává nabídky různých pojišťoven v řádu sekund. Tento porovnávač nejen že dokáže porovnat desítky pojišťoven najednou, ale vezme v potaz i věci jako je vlastnictví ZTP, lékařský status, objem motoru, rok výroby a výrobce vozidla a v neposlední řadě také bonus za jízdu bez nehod. Je tedy možné zadat počet měsíců bez škody a počet pojistných událostí.

Porovnávání je zcela snadné a zvládnete ho i když nejste přeborníkem v počítačových vědách. Při vyplňování formuláře je jen třeba dávat pozor, aby všechny údaje byly zadány správně a vyhledávalo se pouze relevantní pojištění. Ve formuláři je třeba vybrat typ vozidla, užití vozidla, zdvihový objem, výkon motoru v kW, rok výroby, výrobce a model, orientační cena, pojistník, jméno a příjmení, věk pojistníka, PSČ, město, E-mail, a telefon.

Minulí klienti uspořili v minulém roce až 57 % z roční ceny svého povinného ručení. Není třeba nikam chodit – smlouva je uzavřena elektronicky a všechny potřebné informace Vám přijdou do Vaší e-mailové schránky včetně smlouvy.

Protože portál srovnává povinné ručení, dává Vám možnost srovnat si i nabídky havarijního pojištění. Nikdo není imunní vůči nehodám. I pojištení porovnává nabídky pojišťoven Allianz, AXA, ČSOB, Generalli, Hasičské vzájemné pojišťovny, Pojišťovny Uniqa, Pojišťovny Slavia, Pojišťovny Triglav a Pojišťovny Wüstenrot.

Budeme rádi, když budete iPojisteni.cz doporučovat i svým přátelům. Nedoporučujte jim Vaší konkrétní nabídku – každá kategorie automobilu, každé využití, každý řidič má jiné podmínky a může pro něj být výhodnější jiný druh pojištění – nejlepší opravdu je, když si každý řidič či majitel vozu, autobusu, náklaďáku, karavanu a podobně vyplní formulář sám a bude se řídit konkrétní nabídkou pro jeho konkrétní případ.

Věříme, že i Vám se podaří s e-pojisteni.cz ušetřit a získat tak o něco více peněz do Vašeho rodinného rozpočtu.

Navštivte www.ipojisteni.cz

Jak uplatnit slevový kód na Ipojisteni.cz?

iPojisteni.cz nenabízí žádnou formu uplatnění slevových kódů. Všechny nabídky dostupné prostřednictvím portálu SlevovyKupon.net pro povinné ručení a havarijní pojištění od iPojisteni.cz jsou Vám dostupné okamžitě po přechodu na portál prostřednictvím našeho odkazu v každé konkrétní akci. Pokud bude portál nabízet slevu pro své pojištění prostřednictvím slevových kódů, naleznete metodu jejich uplatnění zde.

Navštivte www.ipojisteni.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Ipojisteni.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.