Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Iqtykve.cz slevový kupón - duben 2021
Iqtykve.cz

Iqtykve.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.iqtykve.cz

Aktuální slevy a akce - duben 2021

Historie IQ testů na Iqtykve.cz

99% fungovalo

Jako první se inteligenci pokusil měřit francouzský psycholog A. Binet, který byl požádán o vyčlenění méně schopných dětí, které by ve třídě zdržovaly a samotné trpěly neúměrnými nároky. Obrovské uplatnění pak testy inteligence zaznamenaly v průběhu první světové války, kdy je USA používaly pro nalezení dostatečného množství vojáků schopných urychleně absolvovat velitelský výcvik.

Hlasování (70x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 21.3.2021

Více o Iqtykve.cz

Nakupování na Iqtykve.cz...

Věděli jste že IQ (inteligenční kvocient) nemá nic společného s tím, jaké známky jste dostávali ve škole? Existuje celá řada geniálních lidí s vysokým IQ, kteří nebyli schopni získat dobré hodnocení v jakémkoliv školním systému. Přesto mohou takoví lidé najít své uplatnění v celé řadě vědních oborů. Nejste právě vy tím skrytým géniem?IQ tsty nebo testy inteligence jsou obecný termín pro standardizované testy, které měří inteligenční kvocient lidí. Veličina IQ byla poprvé zavedna v roce 1912.

Jako první se do měření inteligence pustil francouzský psycholog A. Binet, který byl požádán o vyčleněné méně schopných dětí, které ve škole zdržovaly ty zdatnější. Obrovské uplatnění ale testy inteligence zaznamenaly v průběhu první světové války, kdy je USA používaly pro nalezení dostatečného množství vojáků, kteří budou schopni dostatečně rychle absolvovat vojenský výcvik.

V české republice provádí testování obvykle Mensa ČR. Na její testy se ale musíte dostavit fyzicky a není je možné dělat z pohodlí Vašeho domova. Test Mensy a IQTykve.cz ale nejsou nepodobné. Pokud tedy chcete vědět jak na tom jste a zda má cenu pro Vás navštívit test mensy, můžete právě IQTykve.cz využít jako takovou přípravu na oficiální test Mensy ČR.

IQTykve.cz je oficiální IQ test, který byl sestaven špičkovými odborníky z oblasti psychologie a měření inteligence. Test obsahuje 30 otázek a doba na jeho zpracování je 25 minut, přičemž po uplynutí této doby bude test dokončen a vyhodnocen i v případě, že jste nestihli vyplnit odpovědi na všechny otázky.

Až dokončíte IQ test, máte možnost získat certifikát s Vašimi údaji a výší Vašeho inteligenčního kvocientu. Tento certifikát Vám pomůže pochlubit se svým známým, ale také může být uplatnitelný při oslovování potenciálního zaměstnavatele.

Nejlepšího výsledku při testu dosáhnete při plné koncentraci a za předpokladu dalších příznivých podmínek. Při vyhodnocování IQ testu byste měli být odpočatí a v dobrém psychickém rozpoložení. Žádoucí je také, abyste měli při vyplňování testu klid – odkliďte tedy partnery i děti a udělejte si 25 minut času jen pro sebe.

Máte dotazy ohledně vyplňování a vyhodnocování testů na IqTykve.cz? Neváhejte využít kontaktní formulář do kterého uveďte jméno, e-mail, předmět a text zprávy.

Věříme, že i díky tomuto testu se některým z Vás podaří objevit v sobě skrytého génia. A pokud ne, doporučte test alespoň svým známým a přátelům, abyste se mohli později nad půllitrem chvástat, že jste dosáhli nejvyššího skóre z nich.

Navštivte www.iqtykve.cz

Jak uplatnit slevový kód na Iqtykve.cz?

Na IQTykve.cz není možné používat slevový kód. Veškeré nabídky získáte automaticky po přechodu do IQTrykve.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net.

Navštivte www.iqtykve.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Iqtykve.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.