Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > I > Itunes.com slevový kupón, Itunes.com slevový kód
Itunes.com

Itunes.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.26/5, 38 hlasování)
Pokračovat na www.itunes.com

Aktuální slevy a akce - leden 2022

Více o Itunes.com

Nakupování na Itunes.com...

Máte zařízení Apple a neznáte iTunes.com? To musíte napravit ! iTunes je totiž nejlepším nástrojem ro správu a přehrávání hudby a filmů na Vašem zařízení. Zároveň u můžete multimediální obsah také snadno nakupovat. V iTunes naleznete také Apple Music se kterou získáte instantní přístup k milionům skladeb, pečlivě sestavným playlistům a rádiu Beats 1 v čele se Zanem Lowem a týmem uznávaných DJů. Užívat si můžete veškerou zábavu, kterou iTunes nabízí a to na Macu i na PC.Apple Music je opravdu tím nejsnadnějším způsobem jak se dostat k veškeré muzice na světě během několika kliknutí. Nemusíte kupovat drahá alba všech interpretů. Legálně si můžete poslechnout miliony skladeb za jednotný měsíční paušál, který putuje za Vašimi oblíbenými interprety na základě přehrání skladeb. Apple music si navíc můžete vyzkoušet na první 3 měsíce zdarma. Členství pak můžete kdykoliv zrušit, pokud víte, že další hudbu už poslouchat nebudete.

iTunes.com to ale není jenom hudba. Když chcete trochu upustit páru a odpočinout si, není nic lepšího než kvalitní film. Ten si z iTunes jednoduše stáhnete a můžete se na něj dívat třeba cestou do práce, v letadle nebo při čekání ve frontě. S iTunes Extras si navíc můžete užívat i bonusové materiály - vystřižené scény nebo režisérské střihy.

iTunes funguje na všech zařízeních. Můžete si stáhnout skladbu nebo půjčit film a zvládnete to na telefonu, na tabletu, na notebooku nebo i na stolním počítači zcela bez omezení.

iTunes.com nabízí také rodinné rozšíření a sdílení. Rodinné sdílení propojí až 6 členů rodiny navzájem tak, aby mohli snadno sdílet obsah nakoupení v iTunes. Pokud si jeden člen rodiny koupí nový film, stáhnout a pustit si ho mohou všichni v rodině. Stejně tak je možné sdílet i skladby a alba z Apple Music. iTunes také nabízí možnost filtrovat obsah pro mladší děti rodiči.

iTunes.com nabízí také dárkové poukazy na aplikace, hry, hudbu a další. Svým kamarádům a blízkým můžete zakoupit dárkové karty iTunes. Jsou k dispozici v různých hodnotách a příjemci si mohou vybrat, jaký obsah si na iTunes zakoupí. Dárkové poukázky platí pro App Stor, iBooks stor a Mac App store stejně jako iTunes store.

Neumíte zacházet se svým zařízením nebo nevíte, jak správně používat iTunes a další služby od Apple? Pak navštivte Apple support sekci, kde naleznete podrobné návody na používání zařízení stejně jako jejich nastavení na získání obsahu z iTunes a dalších služeb. Všechny jsou dostupné také ve Vašem rodném jazyce.

Věříme, že Vám služby Apple iTunes.com budou vyhovovat především svojí komplexitou, kterou žádná jiná služba na světě nedokáže poskytnout. S jedním uživatelským účtem máte přístup k nebývale široké databázi multimediálního obsahu, která nemá ve světě obdoby.

Navštivte www.itunes.com

Jak uplatnit slevový kód na Itunes.com?

Apple jako takový neposkytuje slevové kódy na členství do iTunes a dalších prémiových služeb. Na našem slevovém portálu se ale mohou objevit slevové kódy do některých aplikací nebo služeb, které jsou na iTunes.com nabízeny. Jejich uplatnění je velmi individuální a řídí se politikou dané aplikace, tudíž není možné Vám ukázat využití takového kódu.

Pokud se situace změní a Apple změní politiku nákupu prémiových služeb iTunes a umožní získat výhody prostřednictvím kódů přímo pro iTunes, budeme Vás o této situaci včetně podrobného návodu na užití takového kódu, informovat.

Navštivte www.itunes.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Itunes.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.