Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > J > Jakmilovatvino.cz slevový kupón

Jakmilovatvino.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.77/5, 60 hlasování)
Pokračovat na www.jakmilovatvino.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2022Více o Jakmilovatvino.cz

Nakupování na Jakmilovatvino.cz...

Najít lásku k vínu je jednoduché. Neznamená to ale bezduché pití čehokoliv červeného nebo bílého co před Vás postaví. Je důležité si víno společně užít a pochopit jeho kouzlo a pak s nadhledem hledat jeho krásu.V pěti živě vysílaných večerech Vám nejlepší čeští someliéři a kuchaři předají své zkušenosti v oblasti vína, navrhnou, která Vína se hodí, ke kterým receptům a představí Vám doposud málo známý systém členění vín, který je dělí do každému pochopitelných kategorií.

Už nebudete více tápat, jestli je možné si k rybě dát červené, ke steaku bílé, zda má someliér ochutnat víno, než Vám ho nabídne a jak můžete reklamovat víno, které Vám nechutná.

Po kurzu – nebo zábavných večerech, chcete-li, budete schopni si jednoduše a s nadhledem vybrat v restauraci i v obchodě to nejlepší víno právě pro Vás. Můžete se těšit na 5 online živých vysílání, 5 vyhlášených restaurací, 5 nejlepších someliérů, 5 špičkových kuchařů, 30 prezentovaných vín v 5 chuťových kategoriích a 5 originálních receptů.

Po tomto kurzu už Vás nikdy nebude bolet po víně hlava, křivá láhev se světélkujícím nápisem nebude Vaší první volbou v supermarketu, Medvědí krev zůstane babičce, dekantér, sabráž, dosáž už pro Vás nebudou cizími pojmy, bude Vám jasné, že suché víno není opak mokrého, zjistíte, že že Pinot Grigio a Rulandské šedé jsou stejná vína a budete vědět, že Tramín červený je bílé víno.Sledování tohoto kurzu má ale také nevýhody. Přestane Vám chutnat pivo, redbull s vodkou přestane dávat křídla, nekvalitního vína v supermarketu už se nedotknete, takže moc neušetříte. Se zatajeným dechem budete přijímat informaci, že demi sekt není šampaňské a opět se prohne Vaše peněženka.

Během svých sezení u vína posedíte v restauraci Kalina cuisin & vins v prostředí Starého města, dále v Grand Cru pár kroků od Petrského náměstí, V Casa de Carli, V Masa by Hervé Rodruiguez a Deer Prague. Postupně Vás bude hostit Vít Hepnar, Miroslav Kalina, Ivo Dvořák, Jan Punčochář, Jiří Markuzzi, Matteo de Carli, Bára Cihlářová, Petr Brňák a nakonec Jakub Přibyl a Tomáš Levý.Co získáte, pokud si tento „kurz“ zakoupíte? 5 dílů videí ve kterých nahlédnete do vyhlášených restaurací a poznáte špičkové kuchaře a someliéry, získáte znalosti o víně, že už nikdy nebudete tápat, jaké víno si v obchodě vybrat. Součástí každého večera je i degustace. V každém díle budete seznámeni se šesti víny, z toho 2 budou hlavní, kterým se bude věnovat více času a 4 vedlejší. Vína si můžete objednat přímo ve členské sekci kurzu nebo si je můžete zakoupit kdekoliv jinde. Přístup k materiálům je doživotní. Dostanete také dárkový voucher, abyste mohli tento kurz někomu věnovat. Je vhodný třeba k Valentýnu. Zároveň obdržíte také MP3 audio verzi všech videí pro snadný poslech na cestách.

Věříme, že Vás bude tento vinný kurz bavit a že se Vrátíte i pro další kurzy, které proběhnou.

Navštivte www.jakmilovatvino.cz

Jak uplatnit slevový kód na Jakmilovatvino.cz?

Na kurzy není možné uplatňovat slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím slevových kódů získáte automaticky po přechodu do JakMilovatvino.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.jakmilovatvino.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Jakmilovatvino.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.