Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > J > Justlove.cz slevový kupón, Justlove.cz slevový kód

Justlove.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.48/5, 25 hlasování)
Pokračovat na justlove.cz

Aktuální slevy a akce - únor 2023Více o Justlove.cz

Nakupování na Justlove.cz...

Justlove.cz je projekt, který vzniká z lásky k lidskosti. Jedná se o lidské duchovní učení o lásce, prosperitě, síle a zranitelnosti jednotlivce, páru a rodiny.Proč vznikl? Protože se s Vámi jeho autoři chtějí o své myšlení podělit a chtějí Vás inspirovat a sdílet své zkušenosti. Chtějí otevírat nové cesty pro lásku ve Vašich životech. I oni sami v životě mnohokrát ztráceli, hledali, křísili, odmítali a nalézali zpět.

Autory knih a seminářů a zároveň párem, který Vás provází na cestě za štěstím jsou Zdeněk Weber a Šárka Weberová.

Sami o sobě napsali:

Zdeněk Weber

“Otec tří krásných dětí a manžel Šárky, spolutvůrce vize a mentor cesty JustLove, mentor projektu Cesta pravého muže, zakladatel hnutí Mužský kruh, průvodce hledáním vize, spolutvůrce projektu Vědomý lídr, podnikatel, cestovatel. Prostě velice aktivní muž.“

Šárka Weberová

“Jsem žena, dcera, matka, partnerka, manželka, průvodkyně a jsem vetkaná do mnohem hustší vztahové sítě. Žiju život tady a teď, ve městě, v západní civilizaci, v 21. století, a to tak, jak nejlíp umím. Mám své názory, a jak sbírám životní zkušenosti, mýlím se a své názory měním. Dělám chyby a učím se z nich. Život je pro mě světlo i stín, radost i bolest, láska i strach. Někdy mám hlavu vysoko v nebi, někdy nevidím na krok pro husté křoví, avšak nohy stále na zemi a nedbale střídá levá pravou. Čistě pozitivní postoje mi v životě selhávají. Život je pro mě především lidský ve své nedokonalosti a zranitelnosti.

Vyzkoušela jsem toho v životě hodně. Řekli byste do mě, že jsem vystudovaná titulovaná ekonomka? Lákala mě kariéra v nadnárodních korporacích, cestovala jsem daleko, učila angličtinu, lektorovala aerobik a spinning, snažila se spolu-vést restauraci, přežila velké životní krize a vyrostla, absolvovala několikero osobnostně-rozvojových a terapeutických výcviků a nespočet českých i zahraničních workshopů.

Miluju hledání hlubokých souvislostí. Ty vztahové byly vždy mou vášní. Dává mi smysl se o to, co jsem v životě objevila, poznala, pochopila a ověřila si na sobě, zpátky dělit se světem, s vámi.

Nedávno jsem oslavila krásně kulaté 40. narozeniny a žiju ráda. Nejradši doma v Čechách.

Těším se na setkávání s vámi, ráda vás budu kousek vaší cesty láskyplně provázet.Justlove.cz nabízí individuální provázení, semináře a akce a také prodej knih k tématu. Semináře jsou pořádány na různá témata týkající se lásky, prosperity a životního stylu. Aktuální témata jsou: Celistvá prosperita, Pouť Mystický Jeruzalém, Rodokmen 2019, Just Love Quest 2019. V budoucnosti se samozřejmě můžete těšit na jiné.

Za služby i knihy můžete platit platební kartou, bankovním převodem nebo online převody vybraných bank.

Navštivte justlove.cz

Jak uplatnit slevový kód na Justlove.cz?

Justlove.cz nenabízí možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím slevového portálu SlevovyKupon.net získáváte automaticky po přechodu do justlove.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte justlove.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Justlove.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.