Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Kadlec.cz slevový kupón, Kadlec.cz slevový kód

Kadlec.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.81/5, 26 hlasování)
Pokračovat na www.kadlec.cz

Aktuální slevy a akce - únor 2023Více o Kadlec.cz

Nakupování na Kadlec.cz...

Kadlec.cz je prestižní mezinárodní agentura zaměřená na překlad a tlumočnictví. V oblasti překladatelství a tlumočení své služby nabízí v 77 jazycích, přičemž rozlišují například americkou, britskou, jihoafrickou či australskou angličtinu pro ještě lepší výsledky nebo také mandarínskou centrální či hongkongskou a kantonskou čínštinu stejně jako hlavní indické dialekty i čtyři hlavní typy japonštiny.Proč si pro překlady a tlumočení zvolit právě agenturu Kadlec? Protože nabízí největší nabídku jazyků a dialektů mezi všemi agenturami v České republice. Nabízí také tlumočníky, rodilé mluvčí i v českém jazyce. Tlumočníci mohou podle vašich potřeb být k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zakázky můžete posílat přes internet a nemusíte nikam chodit osobně. Všichni soudní tlumočníci a překladatelé mají státní zkoušky a disponují příslušným razítkem.

Mezi hlavními aktivitami najdete klasické, standardní i odborné překlady, soudně ověřené překlady a to ze a do 77 jazyků od 190 Kč za jednu A4. Využívat můžete koneskutivní a simultánní či doprovodné tlumočení, soudní tlumočení i tlumočení po telefonu včetně tlumočnické techniky. Velmi populární jsou také stylistické, gramatické či předtiskové korektury. Co se termínů dodání týče, jsou k dispozici i urgentní překlady do 6 hodin, urgentní překlady do 24 hodin, soudní překlady do 3 pracovních dnů a standardní objednávka překladu bude též vypracována do 3 pracovních dnů.

Služeb tohoto překladatelského centra využívají i prestižní klienti jako je ministerstvo práce a sociálních věcí, ministerstvo vnitra, Roshen first, stavební společnost STRABAG, americký soud ORANGE COUNTY, letecká společnost SMARTWINGS, ČESKÁ TELEVIZE, POLICIE ČR, VZP, HYPOCENTRUM Modré Pyramidy, Magistrát hl. města Prahy a mnozí další.

Pro odborné překlady můžete využívat celou řadu oborů – astronomie, automobilový průmysl, bankovnictví, biologie, cenné papíry, cestovní ruch, celní problematika, daně, divadlo, doprava, ekologie, ekonomie, elektrotechnika, energetika, farmacie, film, filozofie, finance, fotografie, fyzika, genetika, geografie, geologie, GPS technologie, historie, hornictví, hotelnictví, hudba, chemie, IT, kultura, lékařství, lesnictví, lingvistika, literatura, logistika, management, marketing, matematika, metalurgie, obchod, pedagogika, personalistika, politologie, potravinářství, právo, sport, statistika, stavebnictví, strojírenství, školství, telekomunikace, textilní průmysl, těžba dřeva, tvorba norem, účetnictví, umění, veterinární medicína, vojenství, výpočetní technika, zdravotnictví, zemědělství, žurnalistika, programování, psychologie, reklama, slévárenství, sociologie a další.

Pokud jste se rozhodli, že chcete využít agentury Kadlec.cz, budete chtít zjistit cenu překladu jako první. K tomu slouží nezávazná objednávka. Po odsouhlasení ceny můžete překlad objednat. Všechny údaje jsou zabezpečeny a šifrovány a po spočítání ceny jsou všechny trvale smazány. Ve formuláři zvolte požadavek na svou objednávku a přiložte příslušné soubory.

Věříme, že budete se službami této překladatelské společnosti spokojeni a budete se rádi vracet, kdykoliv budete potřebovat pomoci s cizím jazykem.

Navštivte www.kadlec.cz

Jak uplatnit slevový kód na Kadlec.cz?

Jedná se o poskytovatele služeb na zakázku. Není tedy možné uplatňovat slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás k dispozici na našem slevovém portále slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do kadlec.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.kadlec.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Kadlec.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.