Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Kartyohnivehomedveda.cz slevový kupón - květen 2021

Kartyohnivehomedveda.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na kartyohnivehomedveda.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2021


Doporučené nabídky

Více o Kartyohnivehomedveda.cz

Nakupování na Kartyohnivehomedveda.cz...

Na portálu Kartyohnivehomedveda.cz můžete zakoupit 108 výkladových karet pro muže. Tyto karty vznikly za účelem rozproudění mužské síly a posílení mužského ducha. Poslouží k inspiraci, jsou vytvořeny s humorem a moudrostí.Záměrem, se kterým jsou karty vytvořeny je provádět muže každodenním životem a rozhodováním a vnášet do života jasnost a uvědomění do každodenního života.

Kartyovnivehomedveda jsou symbolem a projevem úcty k mužské i ženské síle a ke kvalitám těchto sil.

Proč muži takové karty potřebují? Muži obvykle otázky, které se týkají jejich osobního života drží v sobě. Karty poslouží k tajnému rozjímání a meditaci. Mohou být také použity jako vhled do obchodních aktivit a projektů, do celého viditelného i neviditelného vztahu osobního života.
Kartám a jejich poselství je nutné naslouchat srdcem. Nad vytaženou kartou je třeba se vždy zamyslet a rozjímat. Karty slouží jako zrcadlo a mají za cíl podpořit rozvoj kvalit, které jednotlivé karty v sobě nesou. Vytaženou kartu, byste u sebe měli mít celý den, celý týden, celý měsíc...

Karty jsou vytvořeny jako podpora mužům, kteří usilují o pilný a silný mužský život prodchnutý vyšším smyslem a vizí. Každá karta disponuje krátkým komentářem a doporučením, které poslouží jako inspirativní nakopnutí. Všechna rozhodnutí jsou ale stále v rukou každého uživatele karet.
Jak používat karty? Každá karta je silovým bodem, jehož vytažením aktivujeme příslušný význam v mysli a příběh s tímto významem spojený. Ovšem pozor – s kartami je nutno zacházet uvědoměle a zodpovědně.

Autorem karet je Zdeněk Weber. Zdeněk je trojnásobným otcem, podnikatelem a mentorem. Zdeněk se věnuje osobnímu mentoringu, skupinovým výcvikům a online programům s celou řadou projektů, které podporují osobní, sociální a duchovní růst jedinců a společnosti. Sám stojí za několika projekty jako je Mužský kurh, Vědomí lídr, Cesta pravého muže, Justlove, Lektorský kurh a také projekty pro mladé lidi z dětských domovů které podporuje na cestě do života – Doprovod do práce, Budoucnost pro Samuela a mnohé další.

Co o kartách říkají ti, kteří už je používají? Zde je několik zpovědí:

“Karty jsou jedinečným zdrojem inspirace. Tím, že se v nich řeší mužská témata, tak mně pomáhají si uvědomovat svoji mužskou sílu a nespadnout zpátky do rolí "hodného" kluka, manžela, syna.“

“Ohnivý medvěd mi pomáhá se zorientovat v situacích, když si připadám, že nevím kudy kam. V kartě zpravidla najdu vodítko, díky kterému si uvědomím, že není všechno tak horký, jak vypadá.“

“Karty jsou nesmlouvavý rádce. Vždycky, mně prokouknou a nedovolí, abych si věci ulehčoval, jen kvůli své lenosti něco řešit. Pomáhají mi stát k životu čelem.“

Pro objednávku karet je třeba vyplnit příslušný formulář. Autor karet se omlouvá, pokud nejsou zrovna dostupné. Jejich cena je 365 Kč bez DPH. Pokud máte zájem nebo dotazy, kontaktujte Zdeňka Webera, autora karet na jeho e-mailové adrese, kterou naleznete u kontaktního formuláře.

Navštivte kartyohnivehomedveda.cz

Jak uplatnit slevový kód na Kartyohnivehomedveda.cz?

Obchod KartyOhnivehoMedveda.cz nenabízí aktuálně žádnou možnost, jak ušetřit při nákupu karet prostřednictvím slevového kódu. Všechny akční nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu aktivujete automaticky kliknutím na kupón z nabídky.

Navštivte kartyohnivehomedveda.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Kartyohnivehomedveda.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.