Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Klubskolyseznamovani.cz slevový kupón - květen 2021

Klubskolyseznamovani.cz slevový kupón

Zobrazení:

Aktuální slevy a akce - květen 2021


Doporučené nabídky

Více o Klubskolyseznamovani.cz

Nakupování na Klubskolyseznamovani.cz...

„Zamysleli jste se někdy nad tím, jak by se změnil Váš život, kdybyste se uměli seznámit s kýmkoliv chcete, kdybyste sebevědoměji konverzovali na společenských akcích, byli pro lidi přitažlivější? Jak byste se cítili, kdybyste měli kolem sebe více lidí, se kterými si dobře rozumíte, se kterými je Vám fajn? Je tu pro Vás řešení, které Vám přinese viditelné výsledky již v prvních devadesáti dnech....“To je úvod, které Vám nabídne lektorka, pokud navštívíte portál KlubSkolySeznamovani.cz. Jedná se o online klub a kurzy, které Vám pomohou:

Zvládat oslovit kohokoliv a kdekoliv. Dozvíte se, jak oslovit nové lidi a začínat správně rozhovory. Zbavíte se trémy při seznámení a lépe zaujmete a získáte sympatie druhých. Na toto téma získáte cenné rady pro introverty i pro každého, kdo již delší dobu nechodí mezi lidi.

Dokážete cíleně vyhledat nové lidi pro své podnikání. Klub Vás naučí, jak rychle poznat vhodné ho prospekta, jak při vyjednávání pracovat s klienty na verbální i neverbální úrovni, aby byl otevřený, chtěl naslouchat a pracovat s Vámi. Potrénujete si tak své řečnické dovednosti.

Zvládnete začít vést rozhovor. I mluva samotná je uměním. Naučíte se dobře mluvit, rozšíříte repertoár svých konverzačních témat a budete na pracovní i osobní setkání perfektně připraveni. Komunikace se Vám zlepší i po telefonu a naučíte se lépe prezentovat sebe i svůj projekt.

Budete vytvářet dobré vztahy a lépe pracovat se svými kontakty. Naučíte se velmi dobře pracovat s kontakty, pamatovat si jména i správné informace o konkrétních lidech. Budete tak působit elegantně a efektivně, aniž by to působilo dotěrně nebo nepřirozeně.

Získáte potřebné dovednosti a kuráž. Jako vzor budou působit úspěšní a vy se naučíte šest principů, které využívají. Zlepšíte Vaše vnitřní naladění i postoj k druhým lidem. Díky tomu si otevřete dveře k novým vztahům, posílíte své sebevědomí a nebude Vás blokovat strach z odmítnutí. Budete jistější, pohotovější, nápaditější a připravíte si dobrou půdu pro seznámení ještě dříve, než vůbec řeknete první slovo.

Stanete se lídrem ve svém oboru. Dozvíte se totiž komunikační tipy, které ještě více zdokonalí Vaši práci s lidmi a změní Vám život. Už nebudete součástí davu a začnete prodávat svoji jedinečnost. Každý expert ve svém oboru potřebuje o sobě dát vědět těm správným lidem – a vy budete vědět jak na to.

Pokud vstoupíte do programu získáte 12 modulů, 12 pracovních sešitů, 24 videí, 24 webinářů, audionahrávky, a 2 ebooky.

Věříme, že po zapojení se bude Váš profesní i soukromý život pouze lepší.

Navštivte www.klubskolyseznamovani.cz

Jak uplatnit slevový kód na Klubskolyseznamovani.cz?

KlubSkolySeznamovani.cz neposkytuje na své kurzy žádná zvýhodnění prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou Vám k dispozici na našem slevovém portálu SlevovyKuopn.net získáte automaticky po přechodu do KlubSkolySeznamovani.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.klubskolyseznamovani.cz

Skončené nabídky

On-line vzdělávací kurzy s Klubskolyseznamovani.cz (do 23.9.2017)
Klub seznamování na Klubskolyseznamovani.cz (do 12.9.2017)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Klubskolyseznamovani.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.