Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Knihy.abz.cz slevový kupón, Knihy.abz.cz slevový kód
Knihy.abz.cz

Knihy.abz.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.92/5, 24 hlasování)
Pokračovat na knihy.abz.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2022

Více o Knihy.abz.cz

Nakupování na Knihy.abz.cz...

Internetové knihkupectví ABZ vám přináší zábavu, poučení, radost, vědomosti, napětí i vášeň formou knih už více než 14 let. Za tu dobu pro vás zpracovali už více než milion objednávek a doručili asi 20 miliard slov. Jsou velmi šťatní, že vám mohou dělat radost i v dnešní době.Knihkupectví podporuje nestátní neziskovou organizaci Diakonie ČCE – středisko Rolnička, která poskytuje mnoho služeb dětem i dospělým s různými typy postižení. Obchod nabídne věrným zákazníkům věrnostní program BODIKY, díky kterému je pro vás přichystána řada atraktivních dárků, které jsou chápány jako odměny pro zákazníky, kteří pravidelně v tomto obchodě nakupují knihy. Zakoupit zde můžete také dárkové poukázky, pokud nevíte, jak byste své blízké nejlépe obdarovali. Doprava je pro objednávka nad 1200 Kč zdarma a nikterak drahá není ani do té doby – nad 600 je to 39 Kč, nad 200 Kč je to 49 Kč a do 199 Kč to je 74 Kč. Osobně můžete také odebírat na několika výdejných místech zdarma.

V hlavních kategoriích obchodu si vyberete bestsellery, akce a slevy, knižní tipy, knižní novinky, beletrie, odborná literatura, elektronické knihy a stolní hry.

Knihkupectví bylo založeno v Praze v roce 2005, kdy byl spuštěn také e-shop, který nabízel 2500 různých titulů. Nabídka se ovšem rozšiřovala velmi rychle a už v roce 2007 to bylo 30 000 různých položek. Filosofií dnešního podniku je nabízet možná co nejkompletnější nabídku českých publikací, kterou jsou schopni expedovat do několika málo dnů tak, aby dostáli svému sloganu „Jediné knihkupectví, které potřebujete“ a aby zákazníci byli opravdu spokojení, což soudě podle jejich vyjádření opravdu v drtivě většině platí. Obchod je také držitelem ocenění „Ověřeno zákazníky“ od serveru Heureka, což přináší další míru důvěryhodnosti v oblasti spolehlivosti obchodu.

O dopravu se stará Česká pošta formou balíku do ruky, na poštu i do balíkovny. Dále můžete zvolit GLS s dopravou domů, zásilkovnou nebo uloženku pro vyzvednutí na odběrném místě a odebírat můžete zdarma na prodejnách v Ostravě, Brně, Plzni, Praze 2X, Českých Budějovicích, Olomouci a Pardubicích. Platit můžete na dobírku, platební kartou předem online, bankovním převodem, Skrze PayPal a rychlými převody vybraných bank.

Věříme, že se vám v tomto knihkupectví bude nabídka i servis líbit a že obchod také dále rádi doporučíte svým přátelům a známým. Přejeme vám příjemný nákup a spoustu zábavy při objevování nových knižních světů a spoustu nových znalostí, které získáte díky odborným titulům.

Navštivte knihy.abz.cz

Jak uplatnit slevový kód na Knihy.abz.cz?

Pozor. Obchod provozuje velmi netradiční způsob uplatňování slevových kódů. Pokud takový slevový kód najdete na stránkách našeho portálu, je třeba jej uplatnit až po odeslání objednávky. K tomuto kroku budete vyzváni poté, co bude objednávka potvrzená. Bohužel vám nemůžeme sdělit bližší informace – pozorně sledujte instrukce, které získáte v informačním e-mailu, který vám dorazí s potvrzením objednávky.

Navštivte knihy.abz.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Knihy.abz.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.