Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Konferenceryba.cz slevový kupón, Konferenceryba.cz slevový kód

Konferenceryba.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.53/5, 17 hlasování)
Pokračovat na konferenceryba.cz

Aktuální slevy a akce - únor 2023Více o Konferenceryba.cz

Nakupování na Konferenceryba.cz...

Konferenceryba.cz portál, který informuje o nejvýznamnější obchodní a manažerské konferenci: „Ryba smrdí od hlavy“, která je pravidelně pořádána v hotelu Mariott v Brně. Jedná se o konferenci z oblasti leadership, osobní rozvoj, obchodní kontakty a inspirace. V roce 2020 probíhá již třetí ročník této nejvýznamnější konference obchodu, managementu a leadershipu. Získáte tu know-how od významných osobností ze svého oboru. Bude to den, který si společně užijete. Mají v plánu o vás pečovat a komfort vám zajistí vyškolený personál.Mezi řečníky najdete například Libora Mattuše nebo Petra Pachera:

Libor Mattuš:

Code of Life, biohacking

Biohacker, kouč, mentor, instruktor dechu, chladové expozice, bojových umění. Spoluzakladatel Code of Life – první firmy v Česku, která se systematicky zabývá biohackingem, jako plnohodnotným oborem firemního a osobního rozvoje.

Libor prošel za posledních 13 let mnoha edukačně-tréninkovými kurzy a dvěma mezinárodními certifikačními systémy (Neurolanguage Coaching® a Wim Hof metoda). Je autorem několika vzdělávacích systémů. V současnosti pod hlavičkou projektu Code of Life pořádá otevřené workshopy, firemní tréninky a vzdělávací moduly pro management, sportovce a lidi, kteří vědí, kam jdou.Petr Pacher

Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.

Na konferenceryba.cz m ůžete zakoupit vstupenku za zvýhodněnou cenu. Prodej probíhá před konferencí. Pokud jste nestihli termín, najdete zde informaci, že „PRODEJ JE POZASTAVEN“.

Pokud tomu tak je, mrkněte se alespoň na to, jak probíhal předchozí ročník, ať jste inspirováni a připraveni na ten další. Prodej na další ročník zajisté započne brzy.Na konferenceryba.cz najdete odkazy nakoupení záznamů z předchozích ročníků. Portál vás ale odkáže na jiný web, kde můžete tyto informační materiály zakoupit.

Pro informace o předprodeji dalších vstupenek doporučujeme vyhledat informační kanály na sociálních sítích – Instagram, Facebook a YouTube.

Navštivte konferenceryba.cz

Jak uplatnit slevový kód na Konferenceryba.cz?

Konferenceryba.cz nenabízí aktuálně možnost uplatňovat slevové kupóny a kódy pro nákup vstupenek na svou akci. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do konferenceryba.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách. Přejeme hodně zábavy a věříme, že se na konferenceryba.cz dozvíte mnoho zajímavých informací, které vás posunou zase o trochu dál.

Navštivte konferenceryba.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Konferenceryba.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.